Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya garanciavesztés?

Videokártya garanciavesztés?

Figyelt kérdés

Vettem egy pc még régebben és még garanciális meg minden ezt a pc-t egybe vettem ..és az lenne a kérdésem hogy a videokártya hibás (beletettem egy másik vidikarit azzal jó volt)

hogy így mondhatni megbontottam a gépet ezért elvehetik a garanciát vagy nyugodtan mondhatom hogy a videokártya hibás ?

Vagy vigyem be az egész gépet kivizsgálásra és akkor nem mondom hogy volt cserélve a vidikari .. várom a válaszokat :)



2012. júl. 16. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden hardverre 2-3 év gyártói garancia vonatkozik függetlenül attól hogy a gépet szétszedted vagy sem.

Ha a VGA kártya nem sérült fizikailag. nem volt szétszedve, húzva elvileg kötelesek lennének azt kicserélni miután megnézték a hiba okát.


Sajnos mint azt tudjuk egyik kereskedő és szervizes sem szívesen hallja ezt valószínűleg húzni fogják majd a szájukat de ami a legfontosabb hogy ne hadjd magad.


Amikor a procimat vettem hazaérve tapasztaltam hogy a csomagoláskol megsérülhetett így nem tudtam beszerelni

sajnos szép szóal nem voltak hajlandóak kicserélni az amúgy 3 nap csereköteles terméket így balhéznom kellett az eladóval :)

2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt a hátulján egy címke hogy ha leveszed garancia vesztéssel jár? És miért nem vitted vissza a géped a hibás videokártyával?
2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MaXXeGee ***** válasza:
Ne mond, hogy volt cserélve, ha a garancia meg csak egy papír volt rajta, akkor az megsérült, attól hogy "költözködtetek" és rosszul fogtad meg és elszakadt ,, akármi, de ne mondd, hogy tudod, mi a hibája. Csak nem megy és kész :)
2012. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja okés értelek titeket akkor külön is el lehet vinni mert pesten van a szerviz 1óra vonattal és ha nem muszáj nem vinném az egész gépet de akkor nem is kell :)

bemegyek azt mondom hogy csikos a képernyő és kidobál minden játékból kb 2 perc után TDR hibával ..

2012. júl. 16. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nah igen még 1 indok a kész konfigok ellen a garancia
2012. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MaXXeGee ***** válasza:

NEM, ha komplett konfigként vetted, egybe, valami nagy-áruházba, akkor csak egybe érvényes a garancia. Ha magad raktad össze, akkor eszközönként külön is lehet érvényesíteni.

Küld postán vagy futárral, és a matrica ott sérült meg. te NEM NYÚLTÁL BELE!

2012. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pcx en raktam össze anno és igen 1 gépnek veszik nem alkatrésznek egy garancialevelet kaptunk minden hardvernek rajta van a garanciája akkor most meg lehet így bontani a gépet az az vga val bemenni a pcx boltba és mondani hogy nem úgy működik a vga ahogy kéne
2012. júl. 16. 14:28
 8/8 MaXXeGee ***** válasza:
Kérdezz rá a bolttól, de telefonon és név nélkül. Hogy ilyenkor mi a teendő.
2012. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!