Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új notebook akkumulátor...

Új notebook akkumulátor használat. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A napokban vettem egy új netbookot,MSI CR650-et.

A kérdésem az lenne,hogy hogyan érdemes használnom a gépet,hogy az akksija ne romoljon ?

Gondolok itt arra,hogy szinte csak itthon,asztali gép helyett használom,nagy ritkán hurcolásznám.

Köszönöm előre is válaszotokat !



2012. aug. 12. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezekben már meg van oldva, néha magát meríti aztán tölti. Nem kell szerintem ilyen havi egyszer meríteni stb. mint régen. Van benne elektronika ami megoldja. (Lehet hülyeséget írtam, majd kijavítanak.)
2012. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak otthon használod és nem kell szünetmentes tápnak az akksi akkor simán vedd ki, olyan 75%-ra töltve, és tedd be a szekrénybe. Aztán havonta 1x szedd ki és tedd be a gépbe, merítsd le 25%-ra, és rakd vissza a szekrénybe.


Amúgy valóban, automatán szintentartják magukat, ilyen szempontból nem kell foglalkozni vele, a meleget nem szeretik.

2012. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!