Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mien videókártyát ismertek?...

Gamerek kérdése:

Mien videókártyát ismertek? Most szeretnék venni egy videókártyát minimum egy nvidi-at +még ram-ot 6,4 gb-osat tudnátok nekem olyat mondani ramból ami pl 20000ft vagy 30000ftforint? Videókártyát pedig egy jót egy 30000ftés40000ft-között Nagyon köszöM

Figyelt kérdés

Én azt akartam hogy vegyek nvidiat és ramot csak nemtudm omeik a jó

nvidiából valami jó kéne mert lassú a gépem.

kÖSZÖNÖM ELŐFRE



2012. aug. 12. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk...60 ezred van RAM-ra és videókártyára. Igaz?

Milyen alaplapod van? (Pontos típus!!)

Milyen tápod van? (Ebből is pontos típus kellene- leveszed a gépház oldalát és leírod hogy milyen szövegek vannak rajta, ha Codegen, HKC, vagy ehhez hasonló van, azt acélbetétes csukával agyon kell rúgdosni...)

2012. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A videókártyája nvidia gforce 7600gt ram 1gb

és a táp azt nem írja nekem

2012. aug. 13. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Aham... akkor a táp vmi fos, szóval egy FSP hexa 400w-al kéne kezdened, és méég mindig nem tudtam meg az alaplapod nevét...
2012. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
asus
2013. márc. 23. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
a típus számot is, ha lehet kérni. a legrészletesebben mindenről, csak így tudunk segíteni. Az ASUS annyit jelent a számítástechnika terén, mintha azt mondanánk hogy sajt, hiszen abból is van többféle.
2013. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!