Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik rendesen az...

Nem működik rendesen az 5.1-es hangrendszer?

Figyelt kérdés

Másik szobából áthoztuk az 5.1-et. Minden kábel a helyén van, azok biztos, hogy jók. A hangszóró konfigurációt is átállítottam 5.1-re, de egyszerűen az elülső jobb és balon kívül semmi sem akar megszólalni. Az a poén, ha a középsőt kikapcsolom, és úgy nyomom a tesztet, akkor bezzeg szól...

Már utánanéztem mindenhol interneten, még angolul is, hogy mit írnak, de semmi. Próbáltam ezt a hangszóró-kitöltést, meg volt már minden, de egyszerűen nem működik a tesztnél a bass, és a két hátsó, a középső pedig akkor, ha kinyomom. Játéknál is (amit lehet 5.1-el játszani), úgy történik, hogy néha-néha az első jobb és bal megszólal, ha pont olyan helyen állok, ahol az illető beszél, és úgy hallom, de ha pl. nem előtte vagyok, hanem a háta mögött, akkor nem szól semmi, de észrevettem valamit. Hátramentem a hátsó hangszórókhóz, és maximum hangerőn nagyon halkan szólt, de úgy, mintha valami alagútban beszélnének, pedig az is a normálisra van állítva. Már 3 hete ezzel sza*akodok, de még mindig nem sikerült semmi. Tud valaki valami okosat?


2012. aug. 16. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Azoknál a hangszóróknál amik nem szólnak bróbáld meg a vezetéket kicserélni,akkor szokott olyan lenni mikor összeér.Lehet valahol sérült a kábel.
2012. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!