Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asusu p5q pro alaplapo...

Aty01 kérdése:

Van egy Asusu p5q pro alaplapom, ez támogatja-e a 4Gb-os Kingston (2x2) KIT RAM dual-ba futását?

Figyelt kérdés
A memoria típusa: Kingston KHX8500D2K2/4G

2012. aug. 20. 17:48
 1/8 cianidetil ***** válasza:

Azt hivatalosan nem,de ezt igen:KHX8500D2K2/2G

Egyébként itt megtalálod a hivatalosan támogatott ramok listáját:

[link]

2012. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha 2x2 akkor már dualban van!!


Nem???

2012. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cianidetil ***** válasza:
Bocs!Félre olvastam,azt hittem 2x4GB kingston ramra gondol.Száz szó mint egy,nem támogatja a négy gigás kingstonokat.De a 2 gigást igen.Amúgy a típusszám amit megadtál 4gigás,tehát nem.
2012. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A megadott ram 2x2 Gb-os kit, tehát nem egy darab 4GB-os, a támogatott ramok listájában az 1GB-os modul szerepel, ezért minden bizonnyal ezek is menni fognak, mert csak a méretük különböző. Az alaplap pedig támogatja a dual channel módot.

[link]

2012. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cianidetil ***** válasza:

Bocs de én a megadott típusszámot nézem,és az 4 GB!

Ezt a ramot nem támogatja hivatalosan!

[link]

2012. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cianidetil ***** válasza:
Szerintem kicsit meg van kutyulva a kérdés.Tök mindegy,a fenti linkben benne van a gyárilag támogatott ramok listája.
2012. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
K2/4GB azt jelenti 2x2GB, nézd meg a linket a megadott típusra vonatkozik, nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Attól, hogy a listában az 1GB-os szerepel az nem azt jelenti, hogy ez nem működik, a kérdés pedig abszolút érthető.
2012. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cianidetil ***** válasza:
OK!Igazad van,Figyelmetlen voltam.Bocs.
2012. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!