Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem bírok csatlakozni a netre...

Nem bírok csatlakozni a netre routerrel. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Átböngésztem amit kellett neten+kézikönyvet. A saját portján is konfiguráltam szinte mindent ami szükséges, de már a router internet beállításainál gáz volt. (azt hittem azért, mert nincs beállítva még egy két dolog a többi menüből, de utólag se működött). Az internet kapcsolatom modemes, tudtommal PPPOE, dinamikus ip vel(ha többször megkeresem az ip-m neten, mindig más ip-m van). Megadom neki a nevet és jelszót(amivel router nélkül szoktam bejelentkezni), ahogy kéri, connect, 80 másodperc visszaszámlálás "amíg a router csatlakozni próbál az internethez", ezután kiírja, hogy rossz a név vagy a jelszó.(-ami lehetetlen, mert egymilliárdszor ellenőriztem).

Ha a Statusz fül alatt próbálok csatlakozni úgy, hogy már minden (manuálisan is) be van állítva, akkor sem bír csatlakozni.

Ez még csak a kábeles (router-asztali gép), előre félek mi lesz, amikor a laptopot is megpróbálom wifivel rácsatlakoztatni...


2012. aug. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs nálad sem más baj,minthogy most még nincs jól beállítva a routered,

írd meg a tipusát és segítünk neked is

2012. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DIR-501 A DIR-300 as leírását is elolvastam (elméletileg majdnem ugyan az).
2012. aug. 25. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Használd azt a számítógépet amire bekötötték a netet.

Kösd össze a rutert a pc-vel.(lan-lan)

Nyiss egy bongészőt és írd be [link]

Megnyílik a kezelőfelület.

Bármit állítgathatsz de ne feledd el leklónozni a pc-det.

Az internet szolgáltatók általában aktiváláskor ip alapon különböztetnek meg és ha egy rutert kötsz be azt idegen gépnek érzékelik.Ha leklónozod a gépedet működni fog.

[link]

2012. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyi előrehaladás van, hogy mostmár Connected az állapot, de továbbra sem tudok pl böngészni. Tudom láttatlanba nehéz, szóval itt vannak a screenshotok a beállításokról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!