Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtő paszta / zselé helyes...

Hűtő paszta / zselé helyes használata?

Figyelt kérdés

helllo!

letudnátok írni a hűtőpaszta helyes használatát lépésekben? Mire kell és mire érdemes odafigyelni? előre is köszi=)


2009. júl. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hűtő pasztát óvatosan használd,elég egy nagyon minimális mennyiség belőle.Amikor a proci a helyén van kb egy gyufafejnyit rakjál rá a közepére,és kend el rajta de a széleitől kifelé kb 1cm-re ne rakjál illetve töröld le a felesleget mert amikor a hűtő bordát leszorítod kinyomhatja,és az nem tesz jót a procinak illetve nem fog elindulni a gép.De javaslom ha még nem csináltál ilyet akkor inkább kérj meg valakit aki már jártasabb ebbe a dologba,nem kell szégyellned ha nem tudod,de az már nagyobb baj ha elrontod.
2009. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor egyszerübb lenne ha olyan Cpu hütőt veszek aminek az aljára már felvan előre kenve a cucc?
2009. júl. 26. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

helló

Szerintem nincs olyan cpu hűtő amire fel van kenve a paszta.Amúgy nem nehéz csak tartsd be az első hozzászóló tanácsát és akkor nem lehet baj de ha van ismerősöd aki ért hozzá akkor megkérheted és tuti nem lesz baj.

2009. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De van olyan hűtő amin van paszta :) Múltkor vettem Socket 478-as foglalatra, és volt rajta. De szerintem az kevés, mindenképp érdemes pasztázni!
2009. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!