Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus F5M alaplap hiba? Részlet...

Asus F5M alaplap hiba? Részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy Asus F5M nevű laptopom. Egyszer csak össze omlott a kép rajta videó nézés közben, újra indítás után jó volt. 1-2 napig. Utána megint össze omlott a kép, viszont a következő újraindítás után már nem indult be a gép.

Bekapcsolás után meghajtót hallani, néha a venti is bekapcsol, és világít a zöld led is rajta. Töltésnél is jelzi. Viszont a képernyő nem villan be, semmi jelet nem ad magáról. Kitettem monitorra a laptop képét, ott se adott jelet magáról. Utána néztem, állítólag valami chipset, vagy alaplap hiba. Ha valaki találkozott ilyennel kérem segítsen.



2012. szept. 22. 17:51
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hogy segítsünk?

házilag nem lehet hardveres hibát megoldani föleg ha az igen komoly

szóval ezt csak szerviz tudja megoldani

ha már nincs gafancia rá akkor pedig az pénz és lehet sok pénz... (ha cserélni kell valamit)

2012. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hiba pontos oka érdekelne, ha valaki ért hozzá. Googleba találni ezzel a hibával és típussal bár érdekességet.
2012. szept. 27. 18:11
 3/3 anonim válasza:
én értek hozzá,sok ien tipusú laptopot javítottam már,a chipset bga hibás,házilag csak úgy lehet megcsinálni hogy 1-2 hónapig működjön.
2013. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!