Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mégis mitől van?

Ez mégis mitől van?

Figyelt kérdés
Roppantul idegesítő, hogy a gép bekapcsolásakor mindig kattog a floppy meghajtó, ezért úgy döntöttem kihúzom. Amikor bekapcsoltam a gépet, kb. 10 percen keresztül egy ilyen _ jel villogott a fekete képernyőn és utána indult el az operációs rendszer. Ez mitől van? Biosban próbáltam állítgatni, de lengyel nyelvű és nem is olyan, mint amilyennek kéne lennie o.o
2012. szept. 29. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A kihúzás sajnos nem fog segíteni,mert a Bios-ban nem lett letiltva, így csak problémák lesznek vele mert nem találja induláskor.

Mindenféle képen Bios-ban kell kikapcsolni, hogy rendesen induljon a géped.


Találtam egy oldalt, ahol képek vannak a Bios-ról, és ott látható a floppy kikapcsolása, remélem egyezik a te Bios-oddal.

[link]

Az oldalon görgess lefelé az "I also disable the Serial Ports and the floppy disk controller." sorig. Ott mutatja képpel is, hogy hol állítsd át a floppy ellenőrzését induláskor.

2012. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!