Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítésnél nem...

Windows telepítésnél nem hozza létre a 100 megás külön a rendszerszámára fenntartott partíciót. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
A windows telepítésnél nem hozza létre szerintem a 100 megás kis partíciót, gondolom én, mert utána nem tudom aktiválni a loader-el. Előtte annyit csináltam hogy az SSD-nek a Firmwire-jét frissítettem. ( Corsair Force 3 60 GB) Javaslatok?

2012. okt. 2. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt csak akkor hozza létre, ha a Win telepítőjével partícionálsz. Amúgy többek tapasztalata szerint semmi jelentősége annak a 100 MB-os partíciónak.
2012. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tudja a loader aktiválni?
2012. okt. 2. 21:19
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Tipjeim :


1. Azt a 100 megást emlékeim szerint csak akkor tudja létrehozni ha a HDD elejére tudja tenni, ha már van ott partició akkor nem tudja létre hozni.


2. Esetleg meg van a 4 darab partició és akkor nem tudja 5-dikként létrehozni azt a 100 megást.


Megoldások :


Adatmentés a particiókról és törölni minden particiót és úgy telepiteni.


Sok sikert.

Üdv.

2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as leírta a lehetséges hibaforrásokat, de a loader biztos hogy nem azért nem működik, mert nekem sincs 100MB-os partícióm és még is jó :)

Mi a hibaüzenet?


Nézz egy másik loadert...

2012. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hiba csak annyi, hogy nem sikerült az aktiválás. Amikor újraindul, hogy betöltődjön a loader, kiírja, hogy melyiekt akarom indítani a Windows 7-et vagy a Loader-t. Kiválasztom a loader-t és 3-4 másodperc múlva visszadobja az ablakot. Kiválasztom a win 7-et és kiírja hogy nem sikerült az aktiválás.
2012. okt. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!