Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam ma a TESCO-ba egy...

Xy21xy kérdése:

Vásároltam ma a TESCO-ba egy egeret de nem tetszik vissza veszik? Részletek lent

Figyelt kérdés
Ma délután vettem egy gamer egeret a tesco-ba (6300Ft volt) kibontottam letettem az asztalra megfogtam és nagyon kényelmetlen volt úgy h azonnal vissza csomagoltam a dobozba szóval gépre be se volt dugva. Ha holnap blokkol együtt vissza viszem a tesco-ba elállhatok a vételtől? Vissza cserélhetem a pénzemre az egeret?
2012. okt. 11. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj vissza.
2012. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk, hogy melyik tescoban vetted, bár ez lehet mindegy, de van szád és megkérdezed, nem harapják le a fejedet. Az is lehet, hogy levásárolhatod és veszel belőle egy másik egeret vagy kiflit. :)
2012. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Alapból csak a HIBÁS terméket kötelesek visszavenni. Azért mert nem tetszik a színe vagy neked kényelmetlen azért nem kell hogy visszavegyék, ezért ne nagyon hangoskodj.

Jobb megoldás ha udvarias leszel és finom és ha szerencséd van és jó fejek akkor engedik levásárolni és akkor nem jártál rosszul...

2012. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Golan Trevize ***** válasza:

Ha vissza tudod csomagolni úgy, hogy ne látszódjón, hogy már volt használva, és még mindene megvan, akkor ha az ügyfélszolgálaton udvariasan köszönsz, és szépen elmondod, hogy direkt nem olcsó egeret vettél, mert neked jó egér kell, meg sokat használod, stb. de nagyon kényelmetlen.

Ez után kérdezd meg, hogy le lehtne-e vásárolni az árát másikra.

Ez után pedig azt, hogyha esetleg nem találsz másik megfelelőt, akkor mi lesz? Megoldható-e, hogy visszakapd az árát?


Legyél végig nagyon udvarias, ne kötözködj, ne ellenkezz.

Ha mégis azt mondanák, hogy nem, akkor nézz szomorúan, és kérdezd meg, hogy biztos, hogy nincs valami más megoldás?


Arra figyeljél még, hogy ne akkor menj, amikor ezren állnak sorba, és ott üvöltöznek.


A legjobb, ha reggel műszakkezdés után mész, akkor még a vásorló is kevés, és az ügyfélszolgálatosok is kipehentek, meg még nem húzták fel őket hülyeségekkel.

2012. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. 4-eske minden részletre kitérve leírta amit csak lehetett. Ez a maximum amit tehetsz...
2012. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült-e.
2012. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Komplikato ***** válasza:
Pláne akkor lenen vicces, hogy visszaviszi valaki "mert nem tetszik" ha teszem azt a Logitech "zsákbamacska" csomagját veszi, amiben lehet gagyi, közepes, meg ilyen pro gamer egér is ...
2012. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

TESCO-ban vásárolt Panasonic fülhallgatónak rövidnek bizonyult a zsinórja (pedig rá volt írva a hossz a dobozra...), és halkan is szólt a telefonomról.

Ahogy fentebb már írták: udvariasan, kérve, nem követelőzve megkérdeztem nem vennék-e vissza? Megkérdezték le akarom vásárolni, vagy kp? Mondtam: ha lehetne kp...

OK! Jegyzőkönyv, ráírták "minőségi kifogás", pénzt visszaadták! Ám szó heppi!

2012. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Csak a te esetedben ott a kulcsszó: "minőségi kifogás". Abban az esetben kötelességük cselekedni, itt viszont nem...
2012. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Golan Trevize ***** válasza:
Fehersrac: ha jól értem, nem volt ott minőségi probléma, csak azt írták a jegyzőkönyvre.
2012. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!