Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől bolondulnak meg mostanáb...

Mitől bolondulnak meg mostanában az egereink?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete vásároltam egy Canyon usb-s, kábeles egeret Tuskóban 1.500-ért gondoltam, jó lesz egy olyan géphez, amit csak heti 1-2x használok. De az egér a szimpla kattintást gyakran duplának vesz, ha nyomva tartom a bal gombot, h mondjuk kijelöljek valamit, akkor félúton megszakad a kijelölés, mintha elengedtem volna a bal gombot, pedig nem. Gondoltam, ez egy sz@r, olcsó egér, bevágtam a fiókba és egy másik, régi siemens egérrel dolgoztam tovább, ami jól műxik. Azonban tegnap a párom és az ő öccsének a logitech billentyűzettel együtt wifis egerei is elkezdték ugyanezt. Gondoltuk driver probléma. Telepítettünk régi, új drivereket az egérhez, de mindenhogy rossz. A canyon egeremhez meg a canyon oldalán nincs is driver. Mi lehet most a baj? A canyon egér alapból rossz lehet? És a logitech egerek? Azok 2 éve hibátlanul működtek eddig. Most meg egyszerre kettő is bedöglik ugyanazon nap két különböző városban. Win7 van mindegyikőnknél, de a frissítések ki vannak kapcsolva. Hogy lehetne rendbe tenni az egereket?

Köszi



2012. okt. 25. 11:45
 1/8 Mara Acoma ***** válasza:
Közeledik a világvége.. az első jel!
2012. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válasz esetleg?
2012. okt. 25. 12:17
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#1 +1

(amugy hardver/szoftver hiba lehet, hibás alaplap vagy vírús elsökörben, meg persze sok egyéb ok is lehet)

2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én arra gyanakodnék hogy összeakad a routerrel, az auto channelt kapcsold ki és adj neki fix channelt,nekem is volt ilyen , nekem ugy lett jó hogy letöröltem a drivert (LOGITECH):D
2012. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: fix channelen fix ip-t értesz?
2012. okt. 25. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

nem én arra gondoltam hogy a routerben lehet 11 channel közül választani és ha auton van akkor váltogatja azokat (pl áramszünet után vagy mikor ki lett húzva a router)

és lehet hogy a wifis egered is valamelyiken rajta van ,és azért szorakozik

2012. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem csak wifi sel volt baja ha jl vettem ki


de persze lehet ez is egy ok a problémára

2012. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Világvége?! Idióták... :D


Az egeret meg ki kéne próbálni egy másik gépen is.

2012. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!