Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan kékhalálozik a...

Folyamatosan kékhalálozik a gép. Miért?

Figyelt kérdés

Nem rég cseréltem tápot-FSP 350W.

Merevlemezt is cseréltem, 3 csupasz HDD-re próbáltam feltelepíteni a win xp-t de a telepítés közben is kékhalálozott. A kiírást sajna nem tudtam megjegyezni, de mindig vmilyen .sys kiterjesztésű fájlal volt gondja, még akkor is ha az üres vinyó volt bent... Gyanakodhatok memória hibára is? Mi a lósz*r lehet? Idegesít... Vegyek egy új merevlemezt? Az megoldja a problémát?


Segítségeteket előre is köszönöm.



2012. nov. 4. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja a gép specifikációja:


P4 2,4 gh

Ati 3450 vga

P4-p800 alaplap

350W FSP

2012. nov. 4. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy fél évvel ezelőtt én is vettem egy új vinyót a lapotomba és ott is hasonló gond volt, nem tudtam felrakni szinte semilyen oprendszer ( linux, xp, 7 x32, 7 x64 ). ASUS fórumon, PC fórumon, több külföldi fórumon, vinyó gyártójánál szóval mindenhol érdeklődtem és jött sok ötlet hogy mi lehet a gond, de nem segített semmi, végül kicseréltettem egy másikra.


Nem mondom biztosra, hogy nálad is a merevlemez a rossz ( nem vagyok túl jártas a hardware-k terén ), de gyanús.

2012. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, de most olvasom, hogy 3 merevlemezzel is próbálkoztál.. jóh, akkor nem hiszem hogy az lenne a gond. Gondolom volt már rajtuk oprendszer ( a régebbieken ). Próbáld úgy, hogy egyszerre egy van bekötve ami tuti jó. ( vagy mind3 új? )
2012. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 hdd-m van össz-vissz.


1 Segate 40gb- sata

1 Quantum firewall 12 gb-ide

1 Hitachi 40gb-ide


Szerintem a Satás beszart, mert azon kékhalálozott egyfolytában, ahogy betöltötte a rendszert, máris.


A 12gb-sen nincs oprendszer, ezt úgy próbáltam, hogy felbootoltam win xp-t de a telepítés közben megint kékhalál volt (de ebben az esetben csak ez volt bent, a satás nem, és a másik sem, tehát csak ez volt benne...)


A 40 gigás tele volt vírussal-legalábbis a kékhalál szerint- így az be sem töltött- tehát ezen volt oprendszer, csak a gép nem is engedte betöltődni.


Minden esetben csak 1 hdd volt bent!

2012. nov. 4. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A Hitachi-ra próbáltál telepíteni? Mert ha formázod a lemezt akkor nem lehet vírusos...
2012. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azon be sem jön a telepítő- mármint ha bootolok CD-ről...
2012. nov. 4. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!