Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mien asztali gépre tudnám...

Mien asztali gépre tudnám lecserélni Laptopom, vagy mien árban tudok megválni tőle?

Figyelt kérdés

Még tavaly nyár elején vettem 90000Ft-ért,minden alap benne,kivéve a HDD-t,de az eredetit is adnám hozzá (az eredeti egy hiba miatt nem használható elsődleges merevlemeznek,de külső hordozhatónak igen) A gép szép állapotban van,nincs rajta törés,karcolás,aksi 2 órát bírja játék közben,3 órát csak sima netezésnél.



Processzor:Celeron(R) Dual-Core CPU T3300 @ 2.00GHz


Memória (RAM) 2,00 GB


Videokártya Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (GMA 4500) (összes grafikus memória: 814mb,dedikált grafikus memória:64mb)


HDD:120Gb (+250Gb külső)


DVD író/olvasó nem tudom mien...



Első tulajdonos vagyok,a gépen minden működik(összes gomb,összes csatlakozó)


Szóval mien PC-t találok cserébe a gépemért illetve mennyiért tudnám eladni ezt?


Igazából játékra kéne,nincsenek nagy elvárásaim,a legigényesebb játék amivel játszani szeretnék rajta,az az Assassin's Creed 2


Remélem kapok választ,aki ír,annak előre is köszönöm...


2012. nov. 14. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Garancia esetén olyan 55-60k-ra saccolnám.Ilyen áron lehet már találni x2-es core2-es gépeket,az assasinhoz meg elég annyi.
2012. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!