Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor lesz olyan alaplap...

Mikor lesz olyan alaplap amihez nem kell frissíteni a biost ha amd fx 6100 procit szeretnék bele tenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
???
2012. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik AM3+ os alaplap képes fogadni az FX6100-at,BIOS frissítés nélkűl.:)
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan alaplapra van szükségem ami alapból kezeli az fx processzort bios frissítés nélkül nem szeretnék ilyennel cseszekedni
2012. nov. 15. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg már fel vannak készítve az AM3+ os alaplapok, amikor én vettem akkor nekem még kellett frissítenem a BIOS-t.
2012. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahh nem vagyok othon bios frissítésben meg hát érted ahhoz kellene másik proci hogy frssítsem mert anélkül nem megy a gép elég hülyén találták ki ezt lehet nem is veszek fx-et ezért
2012. nov. 15. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kend nehéz felfogása az akadály, akkor leírom mégegyszer amit a többi írt:

Minden egyes AM3+ os alaplap támogatja az összes FX processzort. Ha így sem érted akkor sajnállak.

2012. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem . csak vannak ójan am3+ lapok amelyek még alapból nem ismerik fel a processzor és kell bios frissítés .de én olyan szeretnék amibe ahogy bele rakom egyből felismeri nem kell vacilálni hogy elvigyem frissíteni vagy szerezek valhonan egy másik procit hogy megtudjam csinálni a bios frísitést.. de akkor már léccives 15 k-ért ajánlj egy olyan lapot amit felismer bios frissítés nélkül meg kösszönném
2012. nov. 15. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösszi én is erre gondoltam elsőnek :D
2012. nov. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!