Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek szerint...

Milyen laptopot vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hogy a Packard Bell laptopok mennyire megbízhatóak? Szeretnék egyet venni, feltétel az, hogy min 2év gari legyen. Ahogy megfigyeltem, az Asus laptopok kb 15-20%-al drágábbak, mint a packard bell laptopok. AMD DualCore E-450 (1650) ez jó proci? AMD Radeon HD 6320 VGA kariról mi a vélemény? (ahogy észrevettem ezt a HD karit teszik a legtöbbe) Mi a különbség a notebook és laptop között?


Ezeket néztem ki magamnak:

[link]


Vagy ilyen, de tennék bele egy 4GB-os memória kártyát.

Kingmax 4GB DDR3 1333MHz, mely 4200Ft.

vagy Samsung 8GB DDR3 RAM 1333MHz-et 9ezerért (attól függ miként lehet bővíteni)


[link]


kb 110-120ezret szánnék rá, feltétel az, hogy min 2év gari legyen, memória annyira nem lényeg, mert tudok bele venni, inkább proci meg VGA, ami számít OP rendszer nem kell rá, mert tudok rá tenni!

Amihez kell: zenehallgatás, Internetezés, filmnézés (HD-ben), konvertálás és kb 2008-as game-k menjenek rajta átlag grafikán (pl. Crysis, GTA 4 (jó lenne), Far Cry 2, Battlefield 3 stb)

Asztali gép is jó lenne, de megfelel arra, amire kell. Laptopot kell venni, mert azt tudom vinni magammal.

Köszi előre is!



2012. nov. 18. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Meg most találtam ezt is.

2012. nov. 18. 11:32
 2/3 A kérdező kommentje:
2012. nov. 18. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Packard Bell megbízható márka.
2013. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!