Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP gépem van: processor AMD...

HP gépem van: processor AMD Phenom 9650 4 magos 2.3GHz memória (RAM) 4GB videókártya ATI Radeon 4300/4500-as széria. Operációr rendszer: Windows7 64bit. A videókártyát szeretném kicserélni ATI 6850-re. Gyenge hozzá a gépem?

Figyelt kérdés
Ha csak megveszem és beleteszem menni fog vagy gyenge hozzá a gép?

#videokártya #ATI Radeon 6850
2012. dec. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a gép nem is, a tápegység biztosan. A HP nem arról híres hogy erősebb tápegységet tesz a gépbe mint amire eredetileg tervezték a gépet.
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Egy 300w os tápegység van benne gyárilag.Nem tudom pontosan mennyit igényelne a ATI 6850 kártya,de utánna nézek majd.

Esetleg te tudod mekkorára lenne szükség?

2012. dec. 4. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezen néztem meg:

[link]


E szerint minimum 430W -os tápegység kell, feltéve hogy 1db HDD van a gépben, de ha nagyobbat veszel az se baj. :)

Illetve mielőtt megveszed szedd ki a régit, és nézd össze a csavarozási pontokat az újjal, mert lehet hogy nem szabványos tápegység van a HP gépben!

2012. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sün18 ***** válasza:
Vegyèl egy FSP Hexa 500w-ot, nekem is az van ès semmi bajom vele.
2013. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!