Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VIA VT8237A High Definition...

VIA VT8237A High Definition Audio Controller -driver segítség!?

Figyelt kérdés
Tegnap raktam fel a win7-et és a hangkártyám szól, de rohadtul csúnyán recseg..VIA VT8237A High Definition Audio Controller - felrakom a driverét, és indítás után egyből leáll..mert hibát észlelt.. xp-én tökéletesen ment..futtattam xp-s beállításokkal de ugyan úgy megállt. Már sok drivert leszedtem és mindegyikkel ezt csinálta.. van valami ötletetek ?? - Előre is köszönöm :)

#hangkártya #driver #VIA VT8237A High Definition Audio Controller
2012. dec. 6. 21:34
 1/2 sine ***** válasza:

Hát valoszinüleg nem lesz ra megoldas ha mar minden drivernel ezt csinalja.

Javaslom vegyel egy hangkartyat..pár ezer forintert mar kaphato es az amugyis szintekkel jobb az integralt megoldasoknal.

Egy ilyen böven megteszi.


[link]

2012. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha lesz rá pénzem veszek egy komolyabb kártyát, mert szabadidőmben zeneszerkesztéssel foglalkozom. Most visszakerült az XP :D
2012. dec. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!