Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha így újítom a gépet, az...

Ha így újítom a gépet, az sokat változtat a gyorsaságon?

Figyelt kérdés

Ebből 8 giga

[link]

Prociból ez

[link]

Lapot is kell sajnos cserélnem

[link]

SSD

[link]



Ha ezeket megveszem gépbe mennyit fog változtatni a sebességen? Gondolok itt bekapcsolódási időre, játékokban több fps(CS:GO), renderelésnél gyorsaság, stb.


jelenleg nincs SSD-m, procim intel dual core e5700 3ghz, ramom 4 giga 1333 mhz-es.



2012. dec. 10. 17:47
 1/10 anonim válasza:
sokat fog az biztos
2012. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Videókártya? Vagy az integráltat használod majd? Sokat fog gyorsulni..

Ramból nehogy már 4x2gigát vegyél... 2x4gigát (2 db 4 gigás modul) vegyél, értelmesebb lenne.

2012. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
VGA-m nvdia geforce gts 450 1gb, az nekem bőven elég egyenlőre, miért 2x4 gigát tegyek? nem úgy lesz a leggyorsabb, ha 4x2 gigát teszek?
2012. dec. 10. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy lesz a leggyorsabb ha dudigtömöd az összes memóriaslotot. Úgy lesz a leggyorsabb, ha 2 memóriamodult teszel azonos színű slotba (kékek, vagy feketék) és így dual channelben mennek, és úgy a gyorsabb. Tehát 2x4 giga.
2012. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg esetleg akkor vehetsz DUAL KIT-et is, ha dual channelt akarsz.;)
2012. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igazából ez az alaplaptól és a memória márkájától függ. Mivel te a Kingstone memóriát választottad ezért 1000x jobban megéri ha 2x4-eset veszel.:)
2012. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%
Illetve egy dolgot kihagytam. Az Intel Core procikkal óvatosan bánj, mert személyes tapasztalatom azt mondja, hogy az hiába lehet 70 000 forint attól még jelentősen gyengébben bírja a strapát olyan ember kezében mint pl egy 40 000 forintos AMD proci. Intel Core-t egész könnyen túl tudtam hajszolni míg az AMD már fene se tudja mióta benne van a gépemben és attól függetlenül, hogy ezt még durvábban is megerőltetem jól bírja.:)
2012. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Figyelni fogok a hűtésére és nem fogok túlhajszolni :D

Nem vagyok az a fanatikus, akinek az a célja hogy kihajtsa a prociját teljesen :)

2012. dec. 12. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne, de játékok nem nagyon mennének, mert a mostani vga-d nagyon gyenge.
2012. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

dehogy gyenge az, procim gyengébb :D amúgy meg nem játszok ilyen tré játékokkal(bf3, cod bo2,)

ezek a játékok azoknak valók, akik grafikáért játszanak és nem élvezetért :)

nekem cs:gora elég lenne, komolyabbal úgy sem játszok

2012. dec. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!