Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy kétmagos 2GHz-es 4GB...

Egy kétmagos 2GHz-es 4GB ramos és 1GB-os videokártyával rendelkező gépen milyen játékok futtathatók?

Figyelt kérdés
sajnos a márkákat nem tudom majd karácsonyra kapom meg a gépet ennyit árultak el róla

2012. dec. 13. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tág fogalom. Intel Pentium D és az Intel i3 is kétmagos aztán a teljesítményük messze nem hasonlítható össze. 4GB RAM teljesen általános ma már. 1GB VGA-val se mondtál semmit igazából... Szóval így semmi konkrétat nem tudunk mondani...
2012. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom de nem mondanak meg semmit róla hiába szeretném, annyit tudok róla hogy az alkatrészek ebben a méretben a legjobbak és hogy bírják a gyűődést
2012. dec. 13. 18:13
 3/10 JuhászDork ***** válasza:

Na ez egy fogós kérdés.

na szóval. a proci az biztos valami régi fajta,ezt onnan lehet tudni hogy 2Ghz-s

lehet pl. pentium dual core e2180, vagy Celeron Dual Core E1400 stb.... ezek mai szemmel nagyon gyengék. ram valószínűleg ddr2-es. ezekből adódóan a vga sem lehet egy izombajnok, ez az 1Gb sajna semmit nem mond. de szerintem nem nagyon kell játszanod vele a mai játékokkal.

2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy vérpisti vagy.

Mi az hogy a legjobbak meg legstrapabírobbak, vagy mit írtál?

Szóval egy pentium d jobb egy i5-nél?

Ez egy rég elavult gép lehet...

2012. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ ez nagyon elkeserítő, tudtam hogy ez lesz kapok valami szart hiába mondtam hogy majd én összerakom a gépet olyan legyen amilyet én szeretnék ha már én kapom
2012. dec. 13. 18:17
 6/10 A kérdező kommentje:
"vérpisi" nem tudom mit kell egyből oltogatni az embert
2012. dec. 13. 18:25
 7/10 A kérdező kommentje:
feltesz az ember egy kérdést és egyből az oltás megy, egyes eberek fogyatékos nyomorultak
2012. dec. 13. 18:27
 8/10 A kérdező kommentje:
le is törlöm a kérdést nem az oltás érdekel hanem válasz a kérdésre
2012. dec. 13. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jó, ez illető nevében bocsánatot kérek, nem vagy vérpisti. De úgy őszintén, ez a karácsony lényege, hogy meglepetés legyen. Am ha tényleg hiszel az ajándékot adóknak(felteszem, szülők, akik általában nem éppen szám. tech. guruk), akkor itt egy 3. gen. i3-ról, 2*2 GB 1866 MHz-es RAM-ról és egy HD 7850 1 GB-ból van szó. Aránytalan, de lehet vele játszani.
2012. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Helló! Tudom hogy régi kérdés de azért megválaszolom rendesen!

Ha szereted az FPS (first person shooter) játékokat akkor: -Team Fortress 2

-CS:GO

-COD: MW1, 2, 3...

-Left 4 Dead


Aztán: -Walking Dead Season 1, 2


Ennyi ami hirtelen beugrott! Remélem segitettem!

2015. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!