Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret válasszak?

Milyen egeret válasszak?

Figyelt kérdés

Elérkezett az idő az egerem cseréjére, lassan már 7 éve nyúzom az MX Revolutionom. Eléggé szétkopott már, az akksi nem bír 1-2 napnál tovább, és oxidálódnak benne az érintkezők.


Olyan egeret szeretnék vásárolni ami megint kibír legalább 6-7 évet, de az se baj ha többet. Lehetőleg az egér legyen játékra is alkalmas.


Most körbenéztem a Razer háza táján mivel nagyon sokan dícsérik őket gamer körökben. Ami megtetszett az a Razer Orochi, illetve van egy másik ami nagyon felkeltette az érdeklődésem az a Razer Mamba. Viszont ez utóbbinak eléggé borsos az ára, nem tudom hogy valóban ennyivel jobb mint amennyivel többe kerül.


Fontos még számomra az hogy vezeték nélküli legyen. Hiába szeretek gamelni, a kábel az egéren valamiért idegesít. Illetve az se hátrány ha bluetooth-os, legalább nem kell a gépbe még egy csatlakozót dugni.


Esetleg még milyen egeret ajánlanátok ti?



2012. dec. 19. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végülis mind1,hogy milyen egeret veszel.Mindegyikkel lehet játszani.Ha veszel egy drágább egeret attól nem fogsz olyan nagyon jobb lenni.Vehetsz olcsóbbat is.Csak vegyél egérpadot hozzá.
2012. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az elsődleges szempont a tartósság és a megbízhatóság. Az már az MX Revolutionnál is idegesítő volt hogy amikor 4-5 éves volt akkor a bal gombja egyszerűen elkopott. Ez a hiba egy kis celluxxal orvosolva lett. Illetve ami a másik hibája hogy nagyjából fél óránként kb. 1-2 másodperce beakad az egér. Tudom hogy ezeket a dolgokon kívül szinte tökéletes, de mostanra már szerintem leszolgálta az idejét.
2012. dec. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!