Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp megbízható? LC Power...

Ez a táp megbízható? LC Power PSU-LC1050W Modular

Figyelt kérdés

Elég nagy teljesítményű táp, de ebből az 1050W-ból mennyit képes leadni? Ugyan az a szar belsejű mint a kisebb 400-500W lc powerek?

Neten azt olvastam hogy a hatékonysága 80%-os ...



2012. dec. 26. 12:10
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Uram ég, milyen géphez kell neked ekkora teljesítmény?

Amúgy az LC Power -ek csúcsminőségű tápjai megbízhatóak, de én akkor is nevesebb gyártóktól választanék: FSP, Chieftec, Cooler Master, stb..

2012. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit..

Mihez kell ekkora teljesítmény mert általában ennyi áram egy CF/SLI rendszernek kell.Ha csak kisebb a géped akkor egyrészt felesleges ekkora teljesítménybe gondolkodnod.Úgy hogy jó lenne tudni hogy mihez is kell ekkora teljesítmény.

Nem valami megbízható táp,van 1-2 olyan modell ami még úgy ahogy elviselhető középkategóriában.

Jó lenne tudni hogy mégis mihez kell,mert pl.:egy Fx6300/7970 páros alá nem raknám oda inkább egy FSP aurum 500/FSP raider 550/corsair cx500/tx550m jobb lenne.

Viszont ha egy nagyobb teljesítményhez,pl.: 2db hd7870-hez meg egy core i7-hez oda:

-Corsair hx850/ax1200/tx850v2

-Enermax platimax 850 (kicsit húzos árcimkével)

Eezeket tenném mellé.

2012. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell ekkora táp. :) Csak egy hirdetésben volt benne, aztán mondom megkérdezem,mert azt tudom,hogy lc power tápok kukában végződnek. :D
2012. dec. 26. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

"Amúgy az LC Power -ek csúcsminőségű tápjai megbízhatóak, "

Konkrétan van 3 jobb CWT beles tápból(Hyperion, Arkangel, Monolith X) két-két verzió ami jó a többi kukázandó(igen, az andysonokat direkt hagyom mindig ki).

2012. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!