Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a laptopról mi a vélemén...

Erről a laptopról mi a véleményetek? Netről rendeljem?

Figyelt kérdés

Samsung np300e5x-s02hu silver

Fősulira nézegettem(filmnézés-egyéb, néha játék), inkább legyen egy kicsit erősebb ki tudja még később mire kellhet...150k körül lenne itt helyben,webshopban viszont 10k-val olcsóbban kapnám meg..érdemes netről rendelni, csak mert ha baj van vele akkor vissza kell nekik küldeni v samsung szerviz oldja meg?



2013. jan. 16. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Samsung laptopot nem nagyon kéne venni...
2013. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

K.: Tudásilag nem rossz gép és az ára is megfelelő hozzá. Én netről rendelném a kényelem és a pénz miatt is. Ha garanciáztatni kell, akkor a boltban is azt mondják, amit a webshopban: vedd fel a kapcsolatot a Samsung garancia központtal. Arról nincs tapasztalatom, hogy nekik milyen az ügyintézésük, de erre ki kutakodással rá lehet jönni.

#1.: Kifejtenéd, hogy mi a probléma a Samsung laptopokkal? (A láttál 2-őt és nem tetszett válasz nem kielégítő)

2013. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta is gyárt laptopot a samsung?
2013. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kösz a választ. netes rendelésnél én is egyedül ettől félek h ha baj van vele később akkor vissza kell küldetni, de akkor nem hanem gar. szerviz, akkor jó. remélem a futár nem fogja nagyon dobálgatni..

egyébként a samsung egy nagyon megbízható márka, nekem több mindenem is samsung, magas minőséget biztosít sztem. Egyébként első kézből tudom, tesóm két éve vett egy samsung rv509 laptopot, agyba-főbe használja(szerkeszt is rajta) és semmi baja, az aksi is bírja. Meg azt hiszem vmi új technológiával a samu vinyói akár 3 éven át rendszeres használat mellett is a kapacitásuk 80%-át tudják rendesen biztosítani..

persze egy hibás darabot bárki kifoghat..

Na szóval mégegyszer, ha baj lenne a laptoppal amit webshopból rendeltem akkor a samsung szervíz intézi a dolgot és nem kell visszaküldetni a cégnek pestre ha jól értem?

2013. jan. 16. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:

#3: és szerinted a Samsung onnan kezdte, "fejlesszünk le egy CPU-t!"

Innen onnan összevásárolt liszenszeket, szakembereket. Az évek nem jelentenek sok mindent. Ott a Medion v. a Fuji. Előbb kezdték, mint a Samsung mégis minőségben hol tartanak, és nem azért mert nem tudnának jobbat, nem akarnak.

Másik példa: A Nokia már akkor telefont gyártott, amikor a Samsung még sehol nem volt. Most mi van? A Samsung az egyik, aki évente a legtöbb telefont eladja, a Nokia meg szenved a Lumiáival.

2013. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Osynho ***** válasza:
100%

Ha számít a vga teljesítménye, akkor inkább ezt (olcsóbb is egy 10essel):


[link]

2013. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát inkább a megbízhatóság a fontosabb, egy nagyobb vga többet is eszik, játékra meg csak ritkán kellene az is medium beállításokon. de azért felkeltette ez a lenovo az érdeklődésemet:)

ahonnét én rendelném azzal árban a kettő között végül 5k lenne a különbség.

2013. jan. 16. 13:31
 8/10 Osynho ***** válasza:
Mert mi a baj a lenovo megbízhatóságával? A vga meg teljesen lekapcsol, ha nincs terhelve, a prociba integrált fog dolgozni, tehát semmivel sem fogyaszt többet.
2013. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h a lenovo nem megbízható. rosszul fogalmaztam...

csak azt olvastam h a samu notebook vinyója hosszabb élettartamú lehet a gyártási technológiájának köszönhetően.

igazából nem könnyű a döntés...annyival jobb a lenovo vga-ja mint a samué?

2013. jan. 16. 17:57
 10/10 Osynho ***** válasza:
Ez hülyeség :)A vinyók egyébként is elég hosszú élettartamúak, ha nincsenek megütve, stb. Egyébként lehet, hogy a Lenovoban is samsung hdd van. :)
2013. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!