Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon 78XX-as videókártyák...

Radeon 78XX-as videókártyák miért nincsenek Vapor-X-es hűtéssel?

Figyelt kérdés

Most egy MSI R6850-esem van Cyclone hűtéssel, és gondolkozom rajta, hogy lecserélem az utódmodellre, egy HD7850-re, ám a 7-es szériás kártyákból nincs egy normális csöndes hűtős megoldás. Se Cyclone, se Vapor-X semmi.


Ez miért van? Már nagyon rég kint vannak az új, 7-es sorozatú videókártyák, mégse kapni őket normális, nagyon csendes hűtővel.

Miért?



2013. febr. 6. 20:44
 1/4 JuhászDork ***** válasza:

Ami neked nem vapor-c meg cyclone az hangos?

amúgy nagy tévhitben élsz,van vapor-x 7850.

2013. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sapphire mellett árulnak Asus DirectCU II-ben is, és ennek van a legjobb, és a leghalkabb hűtése!
2013. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem minden hangos, amit hallok. A mostani konfigomat 60 centis távolságból már nem hallani. Még játék közben sem, netezés közben meg pláne nem. 400-600-akat forognak benne a Noctuák, a Corsair táp is mocskos halk, és a Cyclon sem pörög 30%-nál többet.


Ami a 7850-est illeti, tényleg van, köszönöm. Valahogy elkerülte a figyelmem, pedig a Sapphire honlapján néztem.


Köszi.

2013. febr. 6. 21:10
 4/4 A kérdező kommentje:
De már rájöttem miért. Mert hivatalosan az nem Vapor-x, hanem dual-x, de az is vapor kamrás.
2013. febr. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!