Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mosta jellenlegi konfigom...

Mosta jellenlegi konfigom GigabyteG31m-es2l alaplap 4GB ram Ati HD5670 1GB videokártya és 3. 06GB Dual core processzor E6600. Namosta Processzoromat szeretnémegy Core 2 Quad q6600 ra lecserélni. Érdemes ha játszani is szeretnék komolyabb játékokal?

Figyelt kérdés

Most jellenleg Dual core 3.06Ghz kétmagos processzorom van de érdemes lecserélni egy Q6600 asra?

És ezza q6600 as használtam vennémeg és 20 ezerért szerintettek megéri ?

A Q6600 ha beszerzem azta processzort az sokaig jolesz játékokra mivel őmár négy magos processzor?

És a Windows 8 letudná kezeni a q6600 ast menne minda négy mag?


2013. márc. 2. 15:16
 1/3 anti paladin ***** válasza:

Sztem tartsd meg a 20e-t, add el a procit, lapot, ramot és a kettőből már kijön egy i3-as+lap+4 giga ram. 20e körül már lehet kapni sandy i3-at használtan.


Játékok alatt jobban teljesít, ráadásul ez régi, sandy-s i3:

[link]

2013. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy i5-öst, vagy egy FX8-at vegyél ha jót akarsz. Ezek valóban 4 magosak, a többi csak virtuális baromság.
2013. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem ne bővítsd ezt a gépet a processzor felől mert úgy sem lesz gyorsabb sajnos és még egy ideig jó ez játékra ám! Inkább tedd félre a spórolt pénzed és kezdjél gyűjtögetni egy teljes új konfigra a közeljövőben. Én ezt tenném tuti.
2013. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!