Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 0xc000000f megoldás?

Windows 7 0xc000000f megoldás?

Figyelt kérdés

Dell inspiron 5110 laptopom van. Délután lefagyott majd újraindítása után Media test failuret írta ki. Megpróbáltam F8cal belépni csökkentett módban, de akkor ezt a hibakódot dobta fel : 0xc000000f. Valaki tudna segíteni ?

Előre is köszönöm!



2013. márc. 8. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Először is szükségünk lesz egy böngészőre. Mivel ide írtál valószínűleg van... Most a gyakorikérdések helyett egy ismeretlen betűhalmazt fogunk begépelni a címsorba, méghozzá ezt (nem kell megijedni): www.google.hu. Való igaz elég bonyolult, de szerintem kivitelezhető. Enter leütése után kiad egy újabb sort. Ezután az újabb sorba kell írnunk, de ez már egyszerűbb lesz, ugyanis ide kell beírni a hibakódot, jelen esetben: 0xc000000f, majd egy enter leütése után lehetőségek tárháza nyílik meg a szemünk előtt. Ha valamit nem értettél a leírásból, akkor kérdezz bátran, szívesen segítek.
2013. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Kedves előttem válaszoló! Hogy legközelebb még ennyit se kelljen gépelned google-analfabéták miatt, ajánlom figyelmedbe a következő megoldást:

[link]

2013. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis okosodás nem árt néha. Azért túl könnyű se legyen már!
2013. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit ...
2013. márc. 8. 16:03
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Semmit? Minden információ a rendelkezésedre áll. Hogy nem kezdünk el tutorialt írni neked pontokba szedve (amit már más megtett helyettünk) hanem elmondjuk hol találsz rá, az tényleg nem segítség. Az, hogy lusta vagy keresni és olvasni, valamint elvárod, hogy más keressen és olvasson helyetted pedig nem az a dolog, amit túl sokan szoktak tolerálni, főleg ha arroganciával társítod. Szívesen a semmit.
2013. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mintha nem a Google lett volna az első ötletem tényleg...-.-" végigolvastam már jó pár fórumot, de azok a megoldások amiket ott írtak nem váltak be , vagy alapból más körülmények között keletkezett a hiba. Szóval nem lusta vagyok, vagy analfabéta, csak nem vagyok informatikus, hogy egyedül rájöjjek a megoldásra és reméltem, hogy itt találok esetleg olyan segítőkész embert aki már tapasztalta ezt a hibát.
2013. márc. 8. 16:16
 7/14 levis56 ***** válasza:
77%

Kedves válaszolók!

Ti azért jártok ezeken az oldalakon,hogy kiemelkedőtudásotokat fitogtassátok?Ti,hogy kezdtétek el a netezést?CSoda gyerekek vagytok?Jól minősít benneteket ez az egoista stílus ráadásul még le is cikizitek azt akinek segítségre van szüksége.Kívánom nektek,hogy ha problémátok lessz az életben hasonló módon röhögjenek ki benneteket is.

2013. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Voltam olyan "informatikus", hogy utánaolvastam, és megtaláltam, hogy ezt a hibát akkor írja, mikor a windows nem tud bootolni (ez persze tök fölösleges információ, amit tényleg nem kellett volna ideírni). Azt írják azért sikertelen a boot mert a szükséges eszköz nem elérhető. Ha pedig az, hogy beteszed a windows dvd-t és kiválasztod a "repair" opciót nem vált be, akkor nagy valószínűséggel haldoklik a merevlemez, vagy a bizonyos eszköz, amiről bootolsz.
2013. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hi,


We can take the following steps to troubleshoot this issue.


Method 1: Startup Repair from the Windows Recovery Environment (WinRE)

[link]


Method 2: Rebuild BCD

In the System Recovery Options dialog box, click Command Prompt.

Type BOOTREC /FIXMBR, and then press ENTER.

Type BOOTREC /FIXBOOT, and then press ENTER.

Type BOOTREC /REBUILDBCD, and then press ENTER.


Method 3: Use the Windows Recovery Environment (WinRE) to run System Restore"

2. google találat azt hiszem.

2013. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha bárki kiemelkedő tudását szerette volna fitogtatni, mondjuk elmeséli hogy tudsz leszedni egy linux livecd-t és mi az a pár utasítás, amivel elkezdheted megoldani a problémád (no nem mintha azt nem lehetne 3 perc alatt kiguglizni)
2013. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!