Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Amnesia:The Dark Descent...

Patacsata2012 kérdése:

Az Amnesia:The Dark Descent játékot eltudom indítani de kiír a grafikus kártyával kapcsolatban valami hibát. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki "Error:Not enough drawbuffers supported! Make sure your graphic card drivers are up to date! "


Esetleg linket vagy valamit ha tudtok.. :)



2013. márc. 8. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a grafikus driverek fent vannak, akkor valószínűleg nem sokat tehetsz. Talán kevés neki a videókártyád. Nézd meg a játék hardverkövetelményeit meg hogy mit tud a kártyád.
2013. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Nekem ilyet akkor szokott kiírni, ha elszáll a driver és az MS VGA drivere van fent, de akkor még egy flash porgram se indul el ...

Vagy gyenge a grafikus kártya, vagy oltári rosszul van feltelepítve.


Más megy vele hibátlanul?

2013. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden más hibátlanul ment :/,a neten rákerestem erre és a nvidia cuccost is frissíteni akartam és azt írja hardver nem észlelhető :P
2013. márc. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!