Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memória vásárlása után mit és...

Memória vásárlása után mit és hogyan érdemes megnézni a RAM-on, hogy tudjam rendben van?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat, hogy egy ram nem mindig tudja azt ami rá van írva, meg hogy a garanciálisan visszakerülteken buherálnak valamit, és újra eladják? Én nagyon nem értek hozzá, de szeretnék nem hibásat venni:) (ddr2)

köszönöm


2013. márc. 26. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél dobozosat. Én is megszívtam a XIII. ker. Váci úton lévő boltban "gép... computer". Ott memóriát soha többet.

Ha nincs semmi hiba, kék halál, el sem indul, sötét képernyő, nem bootol a windows stb. hiba akkor nincs baja. Esetleg mem testet lehet lefuttatni.

2013. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

De pontosan azt tudja ami rá van írva. Hogy az alaplapod és a procid tudja-e az már egy másik téma.

Hogy tudnák már eladni ugyan azt? gondolj bele veszel egy bontatlan csomagolású RAM-ot akkor mi lehetne vele a baj? ha meg már föl van bontva akkor ne vedd meg ilyen egyszerű.

2013. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

olyat olvastam hogy a 1-2 gyártó a hibás chipeket 1szerűen "kilövi" és a maradék működik csak akkor. és így újra forgalmazza.

Amúgy iponnál venném, talán ott nem sóznak rosszat rám.

Köszi:)

2013. márc. 26. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyenről.

én Kingston-t használok semmi gond nincs vele pedig a 2. kitet már használtan vettem.

2013. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oks köszönöm, én infóim csak ilyen innen onnan jött dolgok:) kingmax lenne, ami már korábban is bevált, és az is a megbízhatóbbak közé tartozik
2013. márc. 26. 22:55
 6/7 anti paladin ***** válasza:

Ha lenne ilyen, igen hamar kiderülne a mai világban. Meg aztán nem annyiban állna az amit mondasz, hogy beteszik a modult valami célgépbe és átprogramozzák. Fizikai alkatrész cserére lenne hozzá szükség.


Szóval ilyesmitől nem kell tartanod. :)

2013. márc. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks köszi:)
2013. márc. 31. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!