Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a hangrendszer...

Mi lehet a gond a hangrendszerrel?

Figyelt kérdés

1éve van Trust SP-2420 hangszóróm és 2napja elkezdett valami hibaüzeneteket írni a gép, de másodpercenként vagy 5-ször olyan gyorsan villogott nem tudtam elolvasni utána leállt és megszűnt a hang. Megnéztem a lejátszóeszközöket és mindegyik eltűnt, felismerhetetlenné vált a tv-é is, amit hdmi-vel közöttem össze, pedig az biztos működik. Azt írja nincs telepített hangrendszer, pedig lecsekkoltam mindent és nem találtam hardver hibát.

Diagnosztika után a következőt kaptam:

"A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"

Az ismeretlen eszközhöz nem tartozik illesztőprogram - Nem lett kijavítva (nincs illesztőprogramja, megnéztem a honlapján)

Az ismeretlen eszköz nem működik megfelelően - Észlelve (no shit genius)

Lehetséges hogy a rendszer nem ismerte fel a hardverváltozásokat - Észlelve (nem volt hardverváltozás)


Valami ötlet, hogy lehet ezt megoldani?



2013. márc. 27. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meghalt a hangkártyád.
2013. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert kb 7éves. Hogy tudom megnézni, h ez-e a probléma?
2013. márc. 27. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hardverek között nem lesz ott vagy a driver telepítése hibát fog kidobni.
2013. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gond, hanem valami windows8 rendszerfájl sérült meg egy vírus miatt. Érdekes módon Ubuntun sem működött a hang, de amikor win7-et is felraktam akkor már igen. Informatikus ismerősöm se tudta eddig megcsinálni, lehet újra kell rakni az op rendszert:/
2013. ápr. 8. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!