Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 22EA53 ips Monitor probléma...

LG 22EA53 ips Monitor probléma/HDMI cable Miért nem kapcsolja be takarékos funkciót a monitor ha nem kap jelet?

Figyelt kérdés

A monitor egy gigabyte gt430 OC -ről van hajtva.

A probléma az , hogy HDMI kábellel kötöttem össze korábban 5m -el és azzal jól máködött,viszont most vettem egy 2m-es kábelt Ebayen és 1.4 es hdmi szabvány vagy mi a fene, úgygondoltam ez nem hiszem hogy lényeges... A probléma ezzel a 2m-es kábellal az , hogy ha mondjuk energiatakarékos séma kikapcsolja a monitort akkor nem szimplán energiatakarékosba teszi magát a monitor(full fekete képernyő,megvilágítás nélkül),hanem kiírja, hogy nincs csatlakoztatva kábel, és folyamatosan villog ez a kis felirat amíg nem kap jelet a 2m-es kábelról,ha felélesztem(egérmegmozgatás stb.) tökéletesen van kép, de idegesít hogy ha aztakarom hogy energiatakarékos legyen mondjuk a monitor 1 perc után ,akkor kapcsoljon ki és ne mutassa azt kis képet hogy " csatlakoztasson kábelt"+ ne világítsa a háttér világítást feleslegesen.

Mi lehet a megoldás ? gondolom kábelcsere, de miért csinálja a kábel ezt ?



2013. ápr. 26. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!