Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy játékra azt mondják...

Ha egy játékra azt mondják hogy nem szereti az integrált videókártyát, de bőven megvan a gépigény, akkor semmit se lehet tenni hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
Mindig azt írja ki,hogy frissítsem a grafikus drivert,de a legfrissebb van meg.intel gma x4500 graphics,256mb-os,+dual core,2giga rammal.Alacsony gépigényű játékról van szó.
2013. máj. 2. 08:38
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Dehogy nem lehet, de csak akkor ha ez egy asztali gép. Abba ugyanis vehetsz PCI-E -es videokártyát, vannak 8 eFt -tól a csillagos égig.
2013. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kell neki dedikált kártya, pláne, ha erősebb is, és neked csak inteles integrált van, akkor nincs meg a gépigény. Ahogy #1 jól leírta, PC-ben tudsz bővíteni. Ha laptoptól beszélünk, akkor nem lehet bővíteni, új gép kell v. belenyugvás.
2013. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Asztali gép,fogom is bővíteni,csak nem most.Addig is gondoltam hátha lehet valamit csinálni,hogy elinduljon.Regisztrálva vagyok 1 oldalra,ott meg van adva a gépem adatai,és ott írja ki hogy a max.gépigényem 100%.Ezért írtam.Csak kommentekben olvastam,hogy a játék nem szereti az integrált vga-kat.
2013. máj. 2. 09:26
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Sajna az Intel chipsetes IGP -ket nem játékra találták ki, költséghatékonyságból integrálják az alaplapokra, mert egy irodai gépbe az is megteszi.

Most az APU -k korszakában kezdi összeszedni magát az Intel ilyen téren, de egyenlőre nem túl meggyőzően. Ha normális grafikát akarsz nagy kompatibilitással, AMD vagy Nvidia chipsetes videokarit vegyél.

2013. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!