Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám orvosolni a...

Hogyan tudnám orvosolni a mikrofon gerjedését?

Figyelt kérdés

Nagyon Tescos Manta mikrofonos fejhallgatóm van és amikor kierősítem akkor kb 25%-os hangerőn zúg a hangfal. De ha meg nem akkor Skypon alig értenek. Talán ha lecserélném a cuccost egy jobbra akkor nem zúgna?

[link] Egy ilyet néztem ki. Nem tudom hogy jó-e


2013. jún. 1. 12:20
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Én egy Logitech e3500 Webkamera beépített mikrofonját használom, a szoba akármelyik sarkába vagyok tisztán hallanak visszhang nélkül, mindegy milyen hangerőn van a hangszóróm. És ezen felül van még egy jó minőségű 1,3 MP -es kamerám. Annó 4 eFt -ért vettem.

Szóval az, amit te belinkeltél ugyan ennyiért teljesen hülyeség.

2013. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a mikrofonnal van a baj, hanem a Windows beállításaival. Ha W7, akkor Vezérlőpilt, Hang, Felvétel fülön ráklikkelsz a mikrofonra, Tulajdonságok, Javítás fülön legyen bekapcsolva a Szintkiegyenlítés, a Zajcsökkentés de főleg az Akusztikus visszhang-csökkentés.
2013. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen hogy zajcsökkentés se többi!
2013. jún. 1. 13:10
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak írom hogy barátomnak is ilyen camos cucca van és ha nem beszél bele nagyon irritálók lesznek a háttérzajok. Szabályosan zúg.
2013. jún. 1. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:

"barátomnak is ilyen camos cucca van és ha nem beszél bele nagyon irritálók lesznek a háttérzajok."

Ti párban jártok ilyen teszkós sz@rokat venni?!

2013. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki Logitech van. Nem hiszem hogy Tescos...bár, kitudja ?
2013. jún. 1. 14:36
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

Jogos, egy Logitech -et egy napon se lehet említeni, azokkal a nomame vackokkal.

Már a legalapabb 4000 Ft -os modelljükbe is be van építve a háttérzajszűrő technika.

[link]

2013. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aham! Ugyanilyen van haveromnak.
2013. jún. 1. 14:44
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Akkor valami beállítási dolog lehet. Vagy csak a Windows által hozzá rendelt drivert használja. Nekem eddig tökéletes, már vagy 3 éve megvan.

Ha bajotok van vele, fel kell hívni a támogatásukat (Logi Kft.), küldenek másikat ingyenes szállítással.

2013. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nekem van próbélmám az én Manta szar mikimmel és lehet hogy veszek egy USB-et ...Talán azzal nem lesz problem
2013. jún. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!