Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver alapok, számítógép...

Warden93 kérdése:

Hardver alapok, számítógép karbantartás, hardver a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Jelenleg érettségizem, és a hardver témában nagyon amatőr vagyok, azonban lelkesít a téma, még ha minimális szinten is, de szeretek bütykölgetni és érdekel, hogy miképp épül fel egy gép. Szeretnék tőletek segítséget kérni, egyrészt, hogy hol érdemes kutakodni itt neten, vagy bárhol ilyen témában, továbbá érdekelne, hogy


Létezik-e számítógép-karbantartás, vagy bármiféle hardver-oktatással kapcsolatos képzés egyáltalán a felsőoktatásban, és ha igen, hol ? Komárom-Esztergom megyei lakos vagyok, középszintű OKJ-s számítógép szerelő állást láttam a fővárosban, szerintetek ér-e valamit?


Minden véleményre kíváncsi vagyok, örülnék, ha tudnék valakivel beszélni a témáról, kérhetnék segítséget, megosztanátok tapasztalataitokat e-téren. Elérhetőséget szívesen fogadok tőletek, vagy írhattok nekem is az oldalon, vagy a korhal69@freemail.hu -ra.


Előre is köszönöm!



#PC #számítógép #VGA #Intel #felsőoktatás #hardver #karbantartás #CPU #számítógép-karbantartás #számítógépkarbantartás
2013. jún. 14. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ebben a szakmában akarsz elhelyezkedni akkor IGEN kell egy OKJ-s papír.Ha most érettségizel és nincsenek hardver ismereti alapjaid azt az infó tanárodban keresd de leginkább a saját hibádban.

Egy ilyen képzésben megtanulhatod ezeket de ez nem csak ennyiből áll mint hardver ismeret.

Egyszerűbb ha ezt elolvasod mint hogy leírjam [link] esztergomban nem tudom hol van ilyen képzés de a google a barátod.

Ha papír nélkül hobbi szinten akarsz ilyesmivel foglalkozni akkor rengeteg olvasnivaló vár rád mire megérted az optimális PC szót amit sajnos ezen az oldalon igen kevesen értenek de itt is lehet tanulni.

2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!