Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair gs 800 as táp ventilát...

Kalex96 kérdése:

Corsair gs 800 as táp ventilátor nem pörög. Miért?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy corsair gs 800 as tápot és amikor bekapcsolom a gépet csak épp hogy megtesz egy két kört a ventilátor és annyi. Eddig azt hittem hogy ez nem baj mivel a ventilátor csak 25%-os terhelés után pörög fel de most már kezdek aggódni mivel már olyan forró az egész hogy leégeti a bőrt az ujjamról de még mindig nem pörög. Most nem tudom hogy ez a működési hőmérséklete vagy annyi esze van hogy hadja magát megfőni. Esetleg bekapcsol majd ha már eléggé átforrt vagy akár 80 fokig is felmegy csak azért mert "nem éri el a 25%-os terhelést" ?
2013. jún. 20. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
azonnal kapcsold ki,és holnap küldd vissza gariba
2013. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak terhelés nélkül is pörögni kell ha bekapcsolod a gépet...valószìnűleg rossz...küld vissza cseréltesd ki
2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs fejjel lefele? Egy pár napig úgy használtam egy tápot, mert felső táp volt a házba meg nem lehetett jó irányba rakni, és akkor nekem sem pörgött.
2013. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is felső tápos házba raktam de ez a táp elméletileg 2 oldalas. Nem az bajom vele nem pörög állandóan, ezt tudtam amikor megvettem. Csak én azt hittem hogy majd elkezd ha már nagyon felforrósodott de nem úgy nézki hogy figyeli a hőmérsékletet.
2013. jún. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!