Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék halál után rendszer...

Kék halál után rendszer vissza állítás?

Figyelt kérdés
Ha egy gepnek velhetoen kek halala volt es csokkentett modban akarnek rendszer visszaallitast, utana jo lenne a gep? Marmint hasznalhatnam ugyan ugy mint elotte vagy mire jo?

2013. júl. 11. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szoftveres a hiba akkor előfordulhat, hogy megoldja.

Egyébként arra jó, hogyha például egy vírus tönkre vág valamit rajta akkor azt kijavítja, vagy ha valamilyen rossz programot raksz fel ami miatt nem indul a gép akkor utána el fog. :)

2013. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

oh ertem. holnap megprobalom, remelem jo lesz utana a gep.

koszonom :)

2013. júl. 11. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha hardveres hiba, akkor ez nem használ.
2013. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megprobaltam de meg csokkentettben sem kapcsol be.. a monitoron oldalt van egy repedes mert leesett a laptop es a kepernyo also 1 harmada szokott sz@rakodni (megall a kep, vibral) es akkor is ez volt mikor elszallt a gep mert kinyomtam es utana nem kapcsolt be.. lehet ettol lett rossz a gep?
2013. júl. 12. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:

biztos kék halál volt?

most tehát laptopról van szó?

2013. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
[link] a kék halál így néz ki, szóval nem hiszem hogy neked az volt
2013. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HA zárlatos az lcd még jó, hogy tönkremegy a gép :/ A kijelző vezérlést is gajra vághatja...Bekapcsol egyáltalán...ad képet? Ha bekapcsol akkor formázd le a merevlemezt és telepítsd újra illetve minél előbb cseréltess kijelzőt mert a videokártya fogja bánni a végén ami alaplap cserét von magával mivel laptopban általában alplapra van integrálva.
2013. júl. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy néz ki a kék halál mert már párszor átéltem.. :'D

annyira kapcsol be hogy kijön windows logó és rögtön 'bekékül' :') hogy lehet azt beállitani hogy autoujrainditást letiltsam? f12 nyomogatásárol tudok de az nem jött be.. csökkentett üzemmod sem..

2013. júl. 13. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!