Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek új alaplapot meg...

Ha veszek új alaplapot meg processzort a gépembe akkor a Windows-t újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés
sűűűűrgős lécci válaszolj kösz :)

2013. júl. 12. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2013. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztos? mert nagyon fontos és sok pénzről van szó!
2013. júl. 12. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Biztos.
2013. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:
100%

Igen, újra kell telepíteni, mert az alaplapodon teljesen más hardverelemek lehetnek.


Ha stabil működést akarsz, akkor egy ilyen változtatás után tiszta telepítést csinálsz. (nem csak úgy visszadugdosol mindent, azután jössz kérdezni, miért dob kékhalált, miért nem működik, meg hasonlók.)

2013. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem muszáj, de ajánlott
2013. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fura, az elmúlt 2 év során én 3-szor cseréltem alaplapot+cpu-t és semmi baja nem lett a windowsnak.

Szóval szerintem nem lesz semmi baja.

2013. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fura, én szintén háromszor cseréltem, nem tettem fel újra az oprendszert, kékhalál volt és volt amikor be sem bootolt...


Akkor most???

2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ki pontoz le mindenkit? Mert ahogyan nézem itt mindenki jó választ adott!

Szerintem cseréld ki őket, indítsd el a gépet és, ha nincs semmi baj, akkor jó, ha meg kékhalál van, akkor windows újratelepítés. Veszíteni nem nagyon tudsz, max. egy kis időt az életedből.

2013. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!