Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nézik le az embert, ha...

Neuhauser László kérdése:

Miért nézik le az embert, ha régi (egymagos proci,1Gb RAM, stb. ) gépe van?

Figyelt kérdés

Egy dolog, hogy nem tudok Krájzisz kettővel meg KODHÉTTEL estébé játszani, eg hogy a Tájbérium Wórz is "csak" 1024*768 - on, low grafikkal megy (néha belaggol, ha sokan vannak) , de ez miért olyan égő??


Nem lehet mindenkinek pénze i7 - re meg ati hádé nyócezresre, meg hat giga ramra.....



2013. júl. 12. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert idióták.
2013. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azt hiszik ők a "faszagyerekek"
2013. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok nézik le akik egy óvodás szintjén állnak agyilag, vagy azok akik tele vannak pénzzel és csak az a "gép" nekik amiben a legdrágább alkatrészek vannak.


De persze azért néha tényleg megmosolyogtató mikor valaki mindenáron egy általad leírt géppel akar GTA4-ezni meg hasonló játékokat tolni.


Én úgy vagyok vele, nem számít milyen géped van, csak akkor ne is akarj többet mint amennyit az tud.

2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Ki nézi le?
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sokan, amikor megkérdezik, milyen gépem van, éls elmondom a főbb tulajdonságait

(P4 HT 3,00 Ghz / 1GB RAM / 256-os GF 6200 VGA) egyből jönnek, hogy azon mit játszok, máriót?


Nem tehetek róla, hogy anyuci nem bír 200.000 - res PC - t veni

Ezt ami van, ezt is KIZÁRÓLAG saját pénzből (napszámos munka, még gyerekként) vettem, és nem is akarom bővíteni

Jó nekem a Windows XP, elég nekem a Tiberium Wars és a GTA San Andreas, Fifa 09......

Netezni is lehet rajta simán, amire nekem kell arra bőven elég....


De ugyanez van a telefonokkal is, hogy mit akarok egy sz**os Huawei - el (az is elég régi - U8500) , amikor neki XPERIA, meg iPhone, meg Galaxy S4 meg mittomén.... (szóval értitek) telefonja van.....


Ha sok pénzem lenne, akkor sem gépet vennék, hanem befejezném, a sulit (amire pont anyagi nehézségek miatt nem volt lehetőségem)


Mellesleg, én meg az ilyeneket nézem le, hogy ők pofáznak nekem, hogy sz@r a gépem, mikor nekik még iléyen se lenne, ha anyuci meg apuci bnem vesz nekik.......

2013. júl. 12. 14:02
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Azt nézik le,vagyis inkább megmosolyogják,akik a tiédhez hasonló gépre azt mondják hogy jó,meg erős,meg csodálkoznak ha nem megy rajta a Crysis 3,és valaki meg meri mondani hogy azért,mert régi.


Mivel te ezt megérted,és nem állítod hogy korszerű erős géped van,és nincs is szükséged erősebbre,így normális ember nem fog lenézi érte.

2013. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előttem szólók is írták, csak azokat nézik le, akik ilyen géppel Crysis 3-azni akarnak ultrán, aztán panaszkodnak, hogy miért nem megy. Azt mindenki (legalábbis az emberek 99%-a) megérti, ha neked nincs pénzed jobbra, de te legalább meg is érted, hogy mik a géped képességei.

De ugyanakkor vannak emberek, akik joggal nézik le azt, aki azért nem vesz erősebbet, mert lusta elmenni dolgozni, amikor lehetősége lenne rá. Én is ismerek ilyen embereket és tudom mi a különbség a dolgozni nem akarás és nem tudás között.

Ilyenkor pedig miért veszed figyelembe azt, aki lenézi a gépedet? Ennyi erővel minden sértés után kezdj el sírni, mert sokan fognak bántani az életben, de meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni őket, mivel ez a te életed és, ha te élvezed, akkor ők ezt semmivel sem akadályozhatják meg!

2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem sírok érte, csak érdekes, hogy akiknek jobb cuccuk van, 10ből 9 pofázik.

De csak azt a választ kapja mind, hogy majd akkor menozzel a 200ezres masináddal ha saját pénzből vetted

erre jön a válasz, hogy a zsebpénzéből vette

Az meg kb. ugyanaz, elvégre nem dolgozott meg érte


kíváncsi lennék, hogy pár év múlva, amikor nem lesz apuci, akkor mit fognak ezek a z emberek csinálni

2013. júl. 12. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Te most mi a tökömet háborogsz?

Örülj hogy van mit enned, van okostelefonod, stb, ne itt játszd már a becsületest nekünk, hogy te megdolgozol mindenért.

Mert másnak minden ingyen van, az egész országban mindenkinek mindent a szülei vesznek, csak te vagy egy szent, aki megdolgozik...

Állj már le, és gondolkozz.

2013. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy eléggé túlzol és tényleg kicsit felvágsz, mivel nem 9 ember a tízből kap gépet a szüleitől. Ez a szám inkább 2 max 3. Ha még igaz is lenne ez, akkor már mindenki a gépedet szidná itt, pedig ezt senki sem tette...
2013. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!