Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot, vagy asztali gépet...

Laptopot, vagy asztali gépet vegyek. Akinek laptopja van, az szokta hordozgatni?

Figyelt kérdés

Mondták, hogy jójó a laptop, de sok ember életében nem viszi ki a szobájából a gépet. Akkor meg minek?


Én azért gondoltam laptopra, mert délután, este már fáradt vagyok géphez ülni, de még akarok netezni. És gondoltam, hogy a laptopot lehet ágyban is nyomatni, meg kivinni a teraszra, elvinni haverokhoz, meg bármi.


De azt mondták, hogy úgysem fogom én azt annyira sokszor vinni, hogy megérje.


Akinek van laptopja az hogy gondolja? Szokta magával vinni, fontos neki a hordozhatóság?



2013. júl. 14. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A sok kábelt el kell vezetni, meg van oldva. Porosodás hülye indok, a laptop is porosodik, ahogy a TV, DVD-lejátszó vagy bármi más a világban... ha tisztán van tartva és havonta egyszer 5 percig leveszed a gép oldalát és kiporszívózod akkor nem fog melegedni, meg hangos lenni. Amúgy meg egy laptop sokkal jobban fel tud melegedni...
2013. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Uram bocsá, ennyi ostobenkót. Nekem laposom van. Van rajta 1-2 game azt annyi. Basszus, 21 században vagyunk és nem tudjátok mi a különbség. Na mé jó a laptop? Majd egy 15 kilós alienwaret viszek magammal a suliba nem? Kérdező. A mai világban a mobilitás nagyon sokat számít. Mire van szükséged? Játékra vagy valami építőjellegű tevékenységet is szeretnél csinálni?
2013. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok játszani, nem vagyok kocka. De azt mondják, ha nem dolgozni kell a géppel, akkor hová viszem mégis magammal? Nyaralni nem szokás magaddal gépet vinni...
2013. júl. 15. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Leírom a saját példámat és meglátásomat. Az előző laptopomat 11 évig használtam rendesen, nem túl hajtva, takarítgatva. Néha újraraktam a rendszerét, és futott rendesen. Egyetem előtt vettem, és egyetem után vettem agy másikat, mert még mindig sokat hordozom.

Jelenleg van egy közép-jó kategóriás laptopom, 180 ezer volt (bár nem hiszem, hogy ennyiért kellett volna vennem), és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Viszont nemrégiben vettem egy asztali gépet, mert barátokkal szeretek BF-ezni, Crysis-ozni, sokat renderelek, és ezeknek kell az erős gép.


Én azt mondom, hogy a laptop kényelmesebb, mint egy gép, de ezen felül nem igen érdemes annak hordozható gépet vennie, aki csak néha kiruccan alkalomadtán. Amennyiből egy laptopot veszel, ugyanannyiért, egy jobb asztali gépet is vehetsz.

2013. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!