Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kihozni a maximumo...

Hogy tudnám kihozni a maximumot a gépemből?

Figyelt kérdés

Van egy ősrégi, fos gépem:

-Windows Xp Professional 2002-es verzió Szervízcsomag 3

-Intel(R) Celeron(R) CPU 2.00GHz

-512 Mb RAM

-Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller (64Mb)

-Maxtor 6B200P0 (ez nem tudom micsoda...)

-25Mb/s Fiber Power UPC internet

Új gépre, vagy ezt feltuningolni nincs pénzem! Olyan választ, hogy vegyek ezt, vegyek azt NEM KÉREK! Szóval, nem várok sokat ettől a géptől... annyit, hogy tudjak rajta netezni, torrentezni. Nem rég volt újratelepítve a windows. Szeretném tőletek megkérdezni, hogy erre a gépre melyik böngésző ajánlott, illetve melyik vírusírtó, stb... Bármilyen programot amivel egy icipicit is felgyorsíthatom a gépemet szívesen fogadok. Igen, tudom, hogy ez egy nagyon sza r gép... Igen, tudom, hogy ezzel szinte semmit sem tudok csinálni. Mondom, nagy dolgot nem akarok, böngészni, meg torrentezni.

Köszi



2013. júl. 21. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A Maxtor a HDD-d.

A legtöbb, amit tehetsz ezen a gépen, az egy flash blokkoló kiegészítő feltelepítése, mivel az nagyon erőforrásigényes tud lenni, és ebben a gépben még az integrált VGA sem tud besegíteni a videók dekódolásába. Amúgy én Chrome-ot használnék, és youtube-nál maximum egy tabot a kevés memória miatt.

2013. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

probald ki linux alatt a masinat

torrentre pedig az rtorrentet (a legjobb kliens )

2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 uno20001 ***** válasza:

Szerintem rakj fel egy Crunchbang Linux-ot. Nagyon kevés erőforrást használ.


[link]

2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lambo96 ***** válasza:
Böngészőnek a Maxthon Cloud-ot ajánlom. Baromi gyors, még az én 1,4GHz-es laptopomon is hasít. Valami rendszerkarbantartó programot még nem árt feltenni. Én pl. az Advanced SystemCare-t használom. Vírusírtó nincs az enyémen, mert lassított.
2013. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. júl. 22. 09:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Böngészőnek az operát tenném fel,fele annyit fogyaszt mint a chrome!!
2013. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
opera van most is, de szörnyű...
2013. júl. 25. 18:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha jó a hűtés, procit akár húzhatod is. Bár lehet hogy nem lenne sok haszna.Egyébként mennyivel töltesz le? Mert a lassú processzorok nem mindig tudják kihasználni a sávszélességet.
2013. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
3-4 mb/s átlag... de néha felszökik 6mb-ig is
2013. júl. 25. 18:26
 10/15 A kérdező kommentje:
az nagy probléma ha nem pörög a ventillátor? xD
2013. júl. 25. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!