Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop lenne ideális...

Milyen laptop lenne ideális 3D CAD használatára, játékra és filmszerkesztésre?

Figyelt kérdés

Én a Samsung np550-p5c-t02hu-ra gondoltam. De nem tudom, hogy ez elég megfelelő-e...

Légyszi írjatok rövid specifikációt vagy konkrét példákat, mi lenne alkalmas nekem.



2013. aug. 7. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen CAD programra gondolsz, én Catia-ban dolgozom. Processzor órajel, meg memória kell hozzá, de maxi sok. Egy komolyabb 3D-s összeállítás 4 giga RAM-ot is képes benyelni.
2013. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én min 8 Gb RAM-ot gondoltam intel i 7-tel és 2 Gb-os grafikával. Ez elvinné mondjuk az ashampoo 3d cadot? Vagy egy autocad újabb verzióját?
2013. aug. 7. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
El, jó választás.
2013. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb-részletesebb rajzokhoz nagy memória kell, renderelésekhez jó videókártya, processzor mindenre.


Én is most fogok venni, mert az előző munkám, amit leadtam, ott már szétbszott az ideg, hogy mire mennyit kellett várnom... nem is szólva arról, hogy az idő pénz...


(de a ha az idő pénz és a pénz minden gonoszság gyökere, akkor az idő minden gonoszság gyökere? ... :-D )

2013. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De én asztali gépet veszek újat... bár... lehet, hogy egy brutál laptop sem ártana...
2013. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!