Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo IdeaPad G580AH. Ennél...

Scofield007 kérdése:

Lenovo IdeaPad G580AH. Ennél van jobb "vas"?

Figyelt kérdés

Új gép vásárlás előtt állok, eddig kinéztem egy laptopot. Hordozhatóság a fő szempont illetve FullHD filmek lejátszása, és minimumon/közepesen fussanak régebbi játékok, de ez annyira nem fontos dolog. Max. 110-120 között. Eddig ezt néztem ki:

[link]


Ezenkívül érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye a Lenovo-ról, illetve ugyan ennyiért lehet jobbat kapni?



2013. aug. 8. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó gépeket gyárt a lenovo. Szerintem ez egy jó gép amit kinéztél. Mondjuk ez a lenovo egy "játékosabb" gép de

ha nem fontos a sok játék akkor én még ezt tudnám esetleg ajánlani filmnézésre, alap dolgokra, meg egy kis játékra régebbi 2-3éves játékokkal:

[link]

2013. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez egy kicsit drágább de még ezt ajánlanám amiatt mert kapsz vele eredeti Windows 8 oprendszert is:

[link]

2013. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de nekem a Win8 nagyon nem jött be... Lehet változni kell, de ameddig lehet ragaszkodom a Win7-hez...
2013. aug. 8. 19:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Még azt kérdezném, hogy a lenovo-nál mennyire gyakori a pixelhiba? Mindenképpen fontos rá pixelhiba-garanciát venni?
2013. aug. 8. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes hozzá pixelgaranciát venni.

Toshiba laptopot inkább ne, nézegettem néhányat, de nagyon rossz minőségűek, felemeled és hajlik az egész gép !

2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy kicsit drágább de esetleg ez az ami még megéri szerintem:

[link]

2013. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hanyagolni kellene az Asust, nagyon gyenge az X széria hűtése
2013. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!