Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a gép az...

Miért nem indul el a gép az új tápegységgel?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sharkoon WPM 400W-os tápot, de nem indul el vele a gép. Rádugtam egy vinyót és egy meghajtót, a meghajtó működik, de a gép nem kapcsol be. Tegnap kötöttem be, akkor is csak a meghajtó volt jó, majd bekapcsolva hagytam kb. egy óráig, aztán újraindítottam és akkor sikerült elindítani a Windows, ma viszont megint nem megy. Ha visszarakom a gagyi Mercury 300 W-os tápot, akkor működik rendesen. Mi lehet a baj? Kábelek jól vannak bekötve, 3x-or is megnéztem.
2013. aug. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki ajánlotta azt a tápot?

Konfig?

2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A SHARKOON tápoknak gyenge a 12V-s ága.

Lehet, hogy nálad is ez a hiba.

Vegyél valamilyen normálisat.

2013. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A SHARKOON tápoknak gyenge a 12V-s ága.

Lehet, hogy nálad is ez a hiba.

Vegyél valamilyen normálisat."


A CWT DSAII-ős, egybe hagyott 12V-os ágú max 336w-ot bíró tápra ezt írni? Vicc már ne haragudj.


Ezt amúgy jó volna látni is, jól kötötted be? esetleg lehet hibás is az adott táp

2013. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz írtad, hogy jól van, adjunk is a szavadra. esetleg ki tudod próbálni a tápot másik gépben is? és amúgy milyen gépbe vetted ezt most?
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat.

Késő van nem kéne írogatnom már ilyenkor :D

Sharkoon 400-at láttam csak.

A kettébontottnak gyenge.


Mondjuk, tényleg jó lenne látni.

Esetleg egy képet, vagy inkább többet.

De lehet, hogy kikaptál egy hibás darabot.

2013. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor összekötöm, akkor elvileg működik, csak nem bootol be a rendszer. Rádugtam két vinyóra is, mindkettőn van Windows, de egyik sem indul el, valamiért nem indítja el a meghajtókat, az egyik csak melegszik, a másik meg hideg. Majd elviszem egy informatikai boltba, hogy próbálják ki egy másik gépbe, mást nem tudok csinálni.
2013. aug. 14. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Képet végre raknál fel esetleg, mert nem látjuk.
2013. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy, kicseréltem egy Chieftec CTG-re, amivel működik.
2013. aug. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!