Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintem nem vált át az...

Szerintem nem vált át az integrált VGA-ról a dedikáltra!?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot, Dell Inspiron 5321-t, és szerintem nem vált videókártyát, drivereket feltettem,mind a 2 vga-ra, a Catalyst controll center, egy szóval sem írja az amd--s videókarimat, ha rányomok jobbgombal akkoris csak az Intel HD 4000 van ott,ami az integrált! Ha everestel megnézem csak az OpenGL irja az amd-s vga-t, a directx pont alatt is az intelt irja!

néztem tesztet az youtuben a videókarimról, elvileg a battlefield 3 is fut rajta, ám nekem a cod2 közepes grafon 100-200fps-t produkál, így gondolom,hogy szerintem nem vált át az integráltról, dedikáltra. Tudok olyat állítani,hogy az alkalmazásokhoz, hogy nagy teljesítményen fusson,vagy nem,de itt sem irja hogy amd-s lenne a nagy teljesítmény... Töltöm le a Battlefield3-mat,és a dirt3-mat, csak mivel a netem nem olyan jó,ezért még idő mire lejön,ezért is gondoltam hogy hátha tudtok addig is segíteni, utána ha felteszem már egyértelmű lesz,hogy ha megy normálisan akkor aktiválódik a dedikált vga,ha nem akkor pedig csak az integrált fut! Válaszokat előre is köszi!

Itt a laptopom:

Intel Core i3-3227U 1,9ghz

8gb ram ddr3 1600mhz

AMD Radeon HD 8730M 2GB



2013. aug. 14. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
bios - ban be lehet állítani
2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm,azt le írnád, hogy pontosan mit is kell csinálni a biosban? mert még ez új nekem:( Köszi előre is
2013. aug. 15. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!