Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan jöhetek rá, hogy hibás...

Honnan jöhetek rá, hogy hibás a számítógép tápja?

Figyelt kérdés
Nem indul, a ventilátor se indul, csak 4 rövid hangjelzést ad.

2013. aug. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor szedd ki a gépből, ne próbálkozz többet, mert tönkre vághatja a gépet! És vegyél helyette újat.
2013. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Nem tudom, de a négy rövid hangjelzés a tápegység hibáját jelenti? Ha igen, az jó mert képbe vagy, de ha ezzel mellényúlsz akkor veszel feleslegesen egy tápegységet, de a hiba megmarad. A hibajelzések Biosonként mást jelentenek.
2013. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam eleinte, hogy mia a gond, mert egyik géppel ez volt a probléma. Kicseréltem a tápot, és semmi probléma nem volt vele.
2013. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Feszültségmérővel meg lehetne állapítani hogy a táp hibás-e?
2013. aug. 19. 12:19
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Elvileg igen, de ha megnézed a biosod nevét,típusát, beírod a keresőbe: xy bios hibajelzések úgy lesz néhány találat. Ez példa három típusra : [link]
2013. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!