Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy kb. mostani 10ezres...

Egy kb. mostani 10ezres fejhallgatóhoz ha vesz valai egy jobb hangkártyát, akkor észre lehet venni akülönbséget hangzásilag mintha pl. egy integrált hangártyával használná?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:49
 1/3 hypno ***** válasza:
100%

- Ha olyat kérdezel aki vett diszkrét hangkártyát, akkor a válasz igen lesz.

- Ha olyat aki nem veett, akkor meg nem.

- Ha meg olyat kérdezel, aki a Hifi korszakban szocializálódott, az azt fogja mondani, hogy egy bármilyen sztereo erősítőből garantáltan jobb zenei hangot fogsz kapni.

2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer forintos fejesnél még nem annyira fontos. Nyílván, észrevehető és jobb lesz a hang minőség(egyébként szerintem ez elég egyértelmű). De új hangkártyát -szerintem- csak drágább 20-30 ezer forintos fejesekhez éri meg venni. És akkor is csak ha valakinek nem elég az integrált hangkártya tudása(pl. azzal dolgozik, játékhoz kell stb.)

Remélem tudtam segíteni

Sawa

2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a füled és milyen a kártya.

Jellemzően az alábbiak miatt lehet jobb egy külön hangkártya.


1,kisebb áramköri zaj

2,kevésbé terheli a chipsetet , ezért némi gyorsulás is lehet játékok alatt

3,jellemzően jobb minőségű áramkörök ,tisztább hangzás


Az én fülem nem olyan jó,de egyes alaplapoknál pl az egér mozgását ,scrollozását is át lehetett hallani az integrált hangtárácsán,de már rég nem alaplapit használok.

2013. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!