Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendszeresen lefagy a gépem...

Rendszeresen lefagy a gépem pár perc után, ha a netre rákattintok akkor azonnal, ha zenét hallgatok akkor a 2. ,3. szám után. Kitakarítottam a gépházat de ugyanaz. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Most már a windows-t se tölti be csak tölt tölt órákig. egyedül csökkentett módban indul el, de akkor is legtöbbször lefagy akármilyen műveletet hajtok végre.

2013. szept. 3. 15:00
1 2
 1/17 soccerway ***** válasza:
rakj be egy linux live lemezt és indítsd róla a géped, ha ott nem fagyogat le akkor rakd újra a windowst
2013. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mi az a linux live? amúgy xp-t használok
2013. szept. 3. 19:46
 3/17 anonim válasza:
Az egy linux platformú CD ami képes OS nélkül alapszintű műveletek elvégzésére: Formázás, Törlés stb...
2013. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 soccerway ***** válasza:

[link]


letöltöd kiírod és indulhat vele a gép.

2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
most már csökkentett módban sem indul el. csak tölt órákig de semmi.
2013. szept. 11. 14:23
 6/17 soccerway ***** válasza:
A windowsos megadta magát, lehet újratelepíteni ha használni is akarod.
2013. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és honnan lehet tudni hogy nem hardverhiba?
2013. szept. 12. 16:25
 8/17 soccerway ***** válasza:
Azt már leírtam olvass vissza.
2013. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
újratelepítettem a windows-t, aztán beraktam az első driver cd-t és már gyanús volt hogy eléggé lassan telepítette (kb 10-szer lassabban mint máskor) és 3ból 2t fölrakott 2 óra alatt a 3.ikra meg kiírta hogy completed és nem akart rebootolni csak csinált mintha telepítené még. aztán újraindítottam, elkezdte a 2.ikat újból és pár kattintás után lefagyott, ismét újraindítottam, de ugyanez, mindig lefagy pár kattintás után, de ha az asztalra húzom az egeret akkor már homokóra lesz belőle és a start menüre se lehet kattintani
2013. szept. 14. 18:41
 10/17 A kérdező kommentje:
Tehát nem változott. Mi a következő lépés?
2013. szept. 17. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!