Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR2 több féle van? Több lent!

DDR2 több féle van? Több lent!

Figyelt kérdés

Van egy alaplapom tudtommal ddr2-es

vettem bele

Samsung 2db 2gb 2rx8 pc2 6400u 666-12-e3

és kettőt ebből

Samsung 1gb 2Rx8 PC2-5300F-555-11-B0


mind a kettő ddr2-es de a

Samsung 1gb 2Rx8 PC2-5300F-555-11-B0 nem megy bele .

ezek szerint ddr2-ből is több féle van ?


2013. szept. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, kétféle van. Remélem tudsz egy picit angolul:


"Be fully buffered modules, which are designated by F or FB and do not have the same notch position as other classes. Fully buffered modules cannot be used with motherboards that are made for registered modules, and the different notch position physically prevents their insertion."

2013. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm . Igazából nem értem nagyon az angol részét de elég volt annyi hogy igen kettő van . köszönöm .
2013. szept. 11. 21:02
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Gyönyörű szép magyar fordítás a Google által. Kicsit röhejes, de a lényeg érthető belőle:

"Legyen teljesen pufferelt modulok, melyek által kijelölt F vagy FB, és nem rendelkeznek a bevágás azonos helyzetben, mint más osztályokba. Teljesen pufferelt modulok nem használható alaplapok, hogy készülnek a regisztrált modulokat, valamint a különböző helyzetben bevágás fizikailag megakadályozza a behelyezés."

2013. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!