Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » El tud-e használódni egy...

El tud-e használódni egy hardver az évek során?

Figyelt kérdés

A gépemet kb. 4 éve vettem, akkor szaggatás nélkül futott rajta minden játék, és nagyon gyors volt stb. De úgy 1 éve belassult játékok szaggatnak. Régen F1 2011-eztem vele, Far Cry 2, Crysis 2, Grid, ilyen nagy gépigényű játékokat játszottam, de most a Flatout 2 is szaggat.


Az a kérdésem hogy el tudnak-e használódni a Hardverek, vagy hogy miért lehet lassabb a gépem mint régen.


(Évente telepítem újra, nincs vírus)


AMD Athlon(tm) X2 250 Processor

2 Gb RAM

3.00 GhZ

XP professional SP3


Előre is köszönöm!



2013. szept. 24. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A windows lassul be egy ido utan, illetve a merevlemez. En speciel 3 evente kivagom a diszkeket, ha van baja, ha nincs.
2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mármint a belső merevlemezt csak simán kiveszem vagy hogy?

(Ne nézz hülyének nem vagyok szakértő..)

2013. szept. 24. 14:25
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

Amiben mozgó alkatrész vagy flash memória van(hdd, ventillátorok, optikai meghajtó, ssd), az előbb-utóbb elhasználódik.


A te esetedben ez szoftveres hibának tűnik.


Próbáld meg újra telepíteni a rendszert.

2013. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja tettem újra és jobb mint előtte, de még mindig rossz. Úgyhogy szerintem hardverhiba.
2013. szept. 24. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
a merevlemezt ne csak 'siman' kivedd, kerj meg valakit aki ert hozza h. cserelje ki neked, pontosabban a mostani tartalmat klonozza ra egy ujra. Megprobalhatod te is, le kell tolteni es kiirni CD-re a 'Hiren's BootCD' nevu programgujtemenyt, abban van egy rakas klonozo program is, amivel lehet ilyet csinalni.
2013. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez hülye kérdés-e, de lehet belső merevlemezt cserélni?
2013. szept. 24. 19:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja ezt már kérdeztem köszönöm akkor elintézem.. xd
2013. szept. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!