Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beépített infra van a gépben,...

Beépített infra van a gépben, hogyan tudok mobilról átküldeni képeket rá?

Figyelt kérdés
A mobilon bekapcsolom az infrát, addig ok... és ennyit tudok... gépen is be kell valahogy kapcsolni? és hol van az infra benne?
2008. júl. 4. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell megkeresni mert sajnos igy fejből nem vágjuk az összes laptopot és h azokon hol van az infra port. Sötét műanyag szerű cuccot keress. Aztán odarakod a mobilt és elindítod a küldést. Ha semmi nem történik akkor a vezérlőpultban biztosan van olyan h vezeték nélküli kapcsolat. Nem lehet, hogy a telefon telepítőjét is fel kéne rakni a gépre h felismerje mint 1 eszközt?
2008. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem laptopom van hanem rendes pc, azon hol lehet az infra? Benne? Mert kívülről semmi ilyet nem látok. Mennyire közel kell lennie ahhoz a telefonnak?
2008. júl. 4. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonnak 1-2cm közel kell lennie
2008. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sorry, nem tom hoonnan szedtem ezt a laptopot, de esküszöm mintha olvastam volna valahol:) Olyan dolgot keress mint ami a TV távirányítójának a végén van. Elvileg 20cm ig müködik, de 10 környékén már biztos a kapcsolat. Amugy az infra nagyon lassú, bár ha csak telefonos képeket akarsz áttölteni akkor még jó lehet, viszont 1-2ezerért már lehet kapni Bluetooth portot is ami sokkal hasznosabb és messziről is működik.
2008. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bluetooth-os tipp jó, ha a telefonod is rendelkezik vele!

Az én telefonomban csak infra van, és a számítógépem is azt írta, hogy van beépített infrája.

Azaz egy éve még ugyanazt kérdeztem a hozzáértőktöl, amit Te most ezen az oldalon!

Végűl a megoldás az lett:

Vettem 3240 Ft-ért egy "Redsnake IL 600 Infravörös IRDA adapter PC USB porthoz" nevű kis kütyüt.

Ez magyarnyelvű telepítőlemezzel, programmal, USB kábellel rendelkezik. Kapsz hozzá magyarnyelvű leírást is!

1 m.-en belül, (ha látják egymást), a gépem felismeri a telefont, tudok képeket küldeni oda-vissza, stb.

Nem a reklám helye, de én a: www.pcland.hu -n találtam.

2008. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!