Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tünik el a kép a monitor...

Miért tünik el a kép a monitorról ha rádogom a HDMI csatlakozót?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy idáig jó volt csak valamit a tesóm elállított és most nem jön be a kép se a monitoron se a tv-n ha rádugom a csatlakozót. A tv azt írja hogy nem támogatott. ASUS X54H laptopom van és már néztem a beállításokban de sajnos semmi :((
2013. okt. 20. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A TV beállításoknál keresd a megoldást. Szerintem ott lesz a beállításoknál a hiba
2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy másik számítógépün is és ha arra dugom rá a HDMI csatlakozót azon meg müködik rendesen. Ezért gondolom hogy a laptopon állított el valamit. Folyamatosan keresem a hibát de találom :((
2013. okt. 20. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
van egy bill. kombináció az fn gomb + valamelyik F billentyű felül, asszem az F5. De rajta kell lennie.
2013. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam de sajnos nem.Mikor bedugom a dugót a monitorról eltünik minden és azt írja ki a tv hogy jelérzékelés utána meg azt hogy nem támogatott.De délelött még működött.
2013. okt. 20. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
windows gomb+P próbáld meg itt beállítani hogy melyik legyen az elsődleges monitor
2013. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindeggyiket de azt írja hogy a rendszer nem észlelt kivetítőt.A kivetítő is HDMI cstalakozóval csatlakiozik? De ha bedugom a csatlakozót akkor tök mindeggy mert minden eltünik a monitorról.Ja és persze a tv-n se látok semmit se csak azt hogy nincs jel.de a másik számítógépen meg jó.
2013. okt. 20. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
kapcsolj ki mindent húzzál ki mindent majd újra vissza,lehet hogy nem ér semmit de egy próbát megér.nekem egyszer hang nem volt pedig minden jól volt összekötve. ez segített
2013. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!